BEER.INSIDE Ale Point Brewery

BEER.INSIDE Ale Point Brewery
Компанія «Тандем Плюс», засновниками якої є Оксана та Олег Ільгови, працює на пивному ринку з 1995 року. До 2008 року підприємство займалось дистрибуцією розливного обладнання Celli SpA, а також кегового пива відомих марок. У 1997-му підприємці розробили та налагодили виробництво першого в Україні охолоджувача пива. У 2008 році у Харкові відкрився перший пивомаркет мережі «Тандем Плюс. Гарне пиво», до якого вишиковувались черги за ексклюзивним на той час продуктом – живим пивом. Нині мережа пивомаркетів налічує 38 магазинів.
Ale Point BreweryЛогічним етапом розвитку компанії стало відкриття у 2017 році крафтової пивоварні Ale Point Brewery. Пивоварня складається з декількох підрозділів: холодний цех, де вариться і дозріває пиво за допомогою сучасного обладнання з харчової нержавіючої сталі, цех розливу і лабораторія (до слова, Ale Point Brewery – одна з дуже небагатьох пивоварень в Україні, хто має власну лабораторію), холодний склад, де зберігається готова продукція при температурі не вище 10°С. Технологія виробництва спрямована на розлив аутентичних сортів пива, які чітко потрапляють під класифікацію BJCP. Усі продукти Ale Point не піддавалися фільтрації та пастеризації.

Оксана та Олег ІЛЬГОВИ, власники ТОВ «Тандем Плюс» і пивоварні Ale Point Brewery:

– Ми дбаємо про здоров’я і красу людей. Наша компанія виготовляє і реалізує свіже нефільтроване та непастеризоване пиво без консервантів і стабілізаторів. Броварня є зберігачем традицій і духовним правонаступником кращої харківської пивоварні Ігнатіщева, яка свого часу постачала елі до царського двору Миколи II Pоманова. Вдалий тандем вишуканих смаків історії нашого міста, нашої спадщини, і досвіду світового пивоваріння – дозволяють нам бути законодавцями смаків. Адже недарма понад 30000 постійних шанувальників пива щодня віддають перевагу саме нашому пиву!

ВІДЗНАКИ

Відьми Halliwell – Hop Cup 2019 – золото, East European Beer Award 2019 – золото, East European Beer Award 2020 – срібло
Шерлок – Hop Cup 2019 – срібло
Вершник без голови – Hop Cup 2019 – срібло
Крила Харкова – Hop Cup 2019 – бронза
Король Леопольд – East European Beer Award 2019 – бронза, East European Beer Award 2020 – золото

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

м. Харків мережа пивомаркетів «Тандем Плюс», мережі супермаркетів «КЛАСС», рокпаб «Стіна», гастробар Be Lucky

Мешканці інших міст України можуть замовити продукцію на сайті http://tandem-plus.com.ua чи за телефоном 0 800 305 757

На пивоварні та в обладнаній дегустаційній залі для відвідувачів проводять екскурсії та дегустації.

Домовитись можна за телефоном гарячої лінії 0 800 305 757
Ale Point Brewery
Ale Point Brewery
ТОВ «Тандем Плюс»
м. Харків, вул. Іванівська, 1
tandem-plus.com.ua
www.facebook.com/
PivomarketsKharkov
www.facebook.com/
alepoint2017