BEER.INSIDE VG Craft Beer

VG Craft Beer
Початок пивних експериментів (вона ж дата заснування крафтової броварні VG Craft Beer) – 25 жовтня 2015 року. Перші варки відбувались у домашніх умовах. Згодом, у червні 2017 року, пивоварня переїхала в окреме приміщення і розпочала варки на професійному обладнанні німецького виробника Speidel Braumeister.

За цей час VG Craft Beer пройшла етапи від 11-літрової каструлі до 50-літрового варочного порядку. Станом на липень 2020 року варочні потужності складають 250 літрів за варку.

Пивоварня спеціалізується на гібридних сортах пив, у постійному асортименті їх аж 4 типи: Steam beer (Popov vs Marconi), Kolsch (Falter), Altbier (Гора Пивиха) та Rye beer. Броварня VG Craft Beer багато експериментує з пивними стилями і смаками шляхом використання різноманітних інгредієнтів та їх комбінацій.

Віктор ГОЛОВКО, засновник/власник пивоварні VG Craft Beer:

Віктор ГОЛОВКО, засновник/власник пивоварні VG Craft BeerКорені мого родоводу: виходять з Градизька – невеличкого містечка на Полтавщині. Воно розташоване біля підніжжя гори Пивиха, яка в стародавні часи носила назву Пива. Тому, певно, самою планидою було призначено, щоб пиво стало моїм улюбленим напоєм.

Завдяки своїй основній професії я багато подорожував світом і Європою зокрема. І всюди, де б я не бував, обов’язково дегустував місцеве пиво. А найчастіше я бував у країнах-законодавицях пивної моди: Англії , Бельгії, Чехії, ну, і звісно ж, Німеччині. Кожного разу, повертаючись з подорожей, я журився: «Чому ж у нас немає пивної культури? Чому в нас не варять таке смачне пиво?»

Врешті-решт терпець мені увірвався. Я зрозумів: якщо ти хочеш зробити все добре і якісно – зроби це сам! Я був впевнений, що на моєму шляху обов’язково зустрінуться люди, які розділять мої мрії, які допоможуть мені рухатись вперед.

Коли я почав варити пиво, я робив це для себе. Робив якісно, шукав свій власний рецепт. І врешті прийшов час, коли мені захотілося поділитися гарним пивом. Поділитися з друзями, знайомими і просто хорошими людьми. Бо такі ми українці – віддаємо все найкраще щиро і з відкритим серцем.

Так народилося пиво VG. Крафтове пиво для особливих людей.

VG Craft Beer

VG Craft Beer
http://vgbeer.com
Тел. +38 (050) 310-0-710
e-mail: info@vgbeer.com

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW