BEER.INSIDE Бузецький бровар

BEER.INSIDE Бузецький бровар
Мініпивоварня «Бузецький бровар» відроджує традиції пивоваріння, які були засновані у містечку Буськ, що на Львівщині, ще у 19 столітті графом Баденя (1846-1909 роки). Палац Бадені, біля якого знаходилася графська пиварня, зберігся до сьогоднішніх днів.

Бузецький броварУ 2016 році команда однодумців – спеціалістів бродильного виробництва – створила стартап-проєкт виробництва крафтового пива за старою класичною схемою пивоваріння та зброджування, яка зараз рідко застосовується на пивоварнях. А у 2019 році на фестивалі БаденіFest пригощала бущан справжнім крафтовим пивом із власної пивоварні.

На сьогоднішній день на пивоварні «Бузецький бровар» невеликими партіями вариться чотири сорти крафтового пива: світле «Класичне», напівтемне «Віденське», світле «Медова роса Надбужжя» та пиво «ІРА по-бузецьки». Також було зварено лімітовану експериментальну партію темного пива з додаванням цикорію, яке неабияк смакувало у зимовий період.

Дмитро НОВОСАД, головний спеціаліст пивоварні «Бузецький бровар»:

Ми, пивовари «Бузецького бровара», весь час – у пошуках нового та кращого смаку. Створення пива – це складна та важка праця, а життя крафтового пивовара насичене експериментами та постійними пошуками. У нашому містечку є цілі династії пивоварів, які передають секрети свого професійного досвіду. А маленький масштаб пивоварні дозволяє не втрачати зв’язку з людьми, які споживають наше пиво. Коли спілкуєшся напряму з тими, для кого створений цей продукт, легше знаходити кращий смак та вдосконалюватися. Так разом із споживачами ми створюємо нові сорти.

Пиво – це один із найпопулярніших напоїв у світі. Його люблять не лише за приємний смак, але й за корисний вплив на організм та багатий поживний склад. Отож, скуштуйте пиво від «Бузецького бровара»  і приготуйтеся відкрити для себе нові корисні властивості крафтового пива, звареного пивоварами нашого міста. Повірте, пиво здатне змінити ваше життя на краще!

На пивоварні «Бузецький бровар» використовується солод український, хміль чеський і німецький, цикорій індійський, а мед місцевий – бузецький, зібраний бджолами на луках над річкою Західний Буг. А надзвичайно багата мінералами бужанська вода проходить додаткову підготовку для створення хмільного напою. І тому буське пиво є здоровим та безпечним напоєм. Недарма місцеві поціновувачі крафтового пива обирають саме це пиво.

Торгова марка «Бузецький бровар» впевнено входить на ринок України. Так, пивом виробництва буської пивоварні смакують не тільки місцеві, а й у м. Львові та Львівській області.

Бузецький бровар

«Бузецький бровар»
м.Буськ, вул. Петрушевича, 26
Тел.: +38 097 75 50 865
buzetskiybrovar@ukr.net

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9