BEER.INSIDE Lemberg Craft Brewery

BEER.INSIDE Lemberg Craft Brewery

Комплекс Lemberg Craft створено в 2017 році. А броварня Lemberg Craft Brewery є одним із напрямків проєкту. Філософія Lemberg Craft Brewery: час повертатись до природи.

І саме тому місце її розташування стало родзинкою броварні – на розі карпатських вітрів та артезіанських джерел. Усього за 20 км від Львова, на березі річки у с. Красів, благодатно поєдналися чисте повітря, артезіанська вода, тиша та спокій.

Нова пивоварня – це 2 гектари екологічно чистих традицій.

На пивоварному комплексі вже встановили сучасне обладнання і вже готові розпочати варки крафтового пива! Асортимент броварні налічуватиме більше 10 сортів, серед яких Lager, Euro-Lager, Golden Ale, Belgian Tripel Ale, Weizen, Schwarzbier, Milk Stout, Imperial Stout, Red IPA, APA.

Незабаром кожен зможе обрати собі пиво до смаку, тут готові догодити навіть найвибагливішому споживачу.

Андрій КОЦЮБИНСЬКИЙ, генеральний директор Lemberg Craft BreweryLemberg Craft Brewery, окрім свого постійного пивовара, щотижня запрошує найкращих та креативних пивоварів з України, Чехії та Польщі експериментувати з пивом. Таке ноу-хау запровадили для того, щоб не тільки підтримувати якість напою, а й зберегти свіжий погляд на пиво.

Мета пивоварні – виготовляти якісний локальний продукт, який обожнюватимуть споживачі!

Lemberg Craft Brewery не планує брати участь у всеукраїнських конкурсах, адже не порівнює себе з іншими!

Андрій КОЦЮБИНСЬКИЙ, генеральний директор Lemberg Craft Brewery:

Пивоваріння одразу захопило мене! Пригадую, як радісно відреагували мої рідні та друзі на моє перше власноруч зварене пиво. Відтоді захотілось популяризувати якісний продукт із добірної сировини. Нині я активно опановую пивоварне ремесло, адже хочу на власному підприємстві бути не лише генеральним директором, а й головним пивоваром, який самостійно проводитиме експериментальні варки. У планах: варити якісне пиво, помилятися й вчитися на помилках і стати пивоваром гідного рівня, який радуватиме друзів та улюблених клієнтів!

Придбати локальне крафтове пиво від ТМ Lemberg Craft можна буде у фірмових закладах Львова.

Екскурсії, дегустації.

Номер телефону власника +38067 674 9461

Lemberg Craft Brewery

Lemberg Craft Brewery
с. Красів, вул. Стуса, 3
Facebook

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9