BEER.INSIDE Sho Brewery

BEER.INSIDE Sho Brewery
Sho Brewery – яскравий приклад того, як пристрасне захоплення пивом може підштовхнути фанатів своєї справи з нуля запустити власний бізнес.
Відома в Україні броварня розпочала свою історію ще чотири роки тому як контрактний проєкт, а згодом запустила власний пивзавод. Пивовари Sho Brewery – «королі кисляків» і володарі золотої та двох срібних медалей конкурсу East European Beer Award 2019 у категорії Sour|Wild та
East European Beer Award 2018 у категоріях APA і Special beer.
Sho BreweryПроєкт броварні розроблявся спільно зі львівською компанією «Крафт Інновейшн», яка виготовляла і монтувала обладнання. Всі комунікації: каналізація, водопостачання, електрику тощо – розробляли нові, під особливості пивоварні.
На Sho Brewery встановлений трипосудний варильний порядок, розрахований на 1 тонну: затворний сусловарильний котел, фільтр-чан і вірпул. У парку пивоварні – 6 двотонних і 8 чотиритонних ЦКТ. Сьогодні потужність броварні становить 45 тонн на місяць. Для приготування пива тут використовують українську та імпортну сировину.
7 червня 2019 року тут зварили перше пиво, яке так і назвали – «Перша варка». Це була «Вівсянка» у стилі Session APA, охмелена Blanc, з додаванням вівсяних пластівців. Нині споживачам пропонують дві лінійки. Перша – ШО, її особливість у тому, що кожен новий сорт – це унікальний пивний експеримент. Друга – «народна» Пивмен, з-поміж сортів якої Пивмен Світле, Пивмен Пшеничне, АРА, Golden Ale, Stout.
Дмитро ВОЛОЩЕНКО та Олексій ГУБСЬКИЙ, засновники броварні Sho Brewery:

– Концепція Sho Brewery полягає в тому, що ми не будемо продавати продукт, в якому не впевнені на всі 100%. Або добре, або ми це не продаємо. Я переконаний – якщо робити свою роботу якісно, чесно стосовно всіх і, в першу чергу, себе, то все вийде! Цей принцип стосується не тільки пивоварні, а й всього, що ми робимо. Флагманом серед споживачів сьогодні є Sour Ale з додаванням малини, смородини та ожини.

Також неабияким попитом користуються класичні сорти, як-от лагер і пшеничне пиво. Пивоварня є постійною учасницею Дегустаційного конкурсу East European Beer Award і фестивалю Сraft&Vinyl beer festival.
Незабаром пивовари планують організувати екскурсії на власне виробництво, познайомити пивних фанів з технологією приготування напою
й культурою споживання пива.
Придбати пиво Sho Brewery можна у м. Миколаїв:
фірмові магазини «Пивмен»:
вул. Адміральська, 27
пр. Центральний, 259
IIIО бар
вул. Велика Морська, 65
Sho Brewery
SHO BREWERY
м. Миколаїв
вул. Космонавтів, 81/6
+38 050 242 61 11
instagram.com/shobrewery
www.facebook.com/ShoBrewery
Телеграм-бот t.me/IIIO_beer_bot
Пивна мапа України – https://cutt.ly/lgNHdDY