BEER.INSIDE Крафтова Броварня Трубадур

BEER.INSIDE Трубадур
«Крафтова Броварня Трубадур» започаткувала свою історію в 2014 році.

Будучи креативним директором, генератором ідей та, власне, головним пивоваром Крафтової Броварні Трубадур, Володимир Кушнирьов крок за кроком веде цю справу від просто хобі – до потужного підприємства. Наразі об’єми виробництва сягають 10 т на місяць, але на старті – відкриття заводу, що дасть змогу відчутно збільшити об’єми. І тоді насолоджуватися хорошим пивом зможе ще більше коло друзів та шанувальників цього напою.

Володимир КУШНИРЬОВ, головний пивовар Крафтової Броварні Трубадур:

Володимир КУШНИРЬОВ, головний пивовар Крафтової Броварні ТрубадурЯкось Ігор, він же наш ідейний натхненник, головний мотиватор, інвестор, двигун та критик (справедливий та суровий), привіз мені подарунок із США – пляшку крафтового пива, це був ІРА. Смак, баланс гіркоти, післясмак перевернули моє уявлення про цей напій. Відтоді поставив собі за мету зварити щось подібне, справді достойний напій.

Першу варку я зробив 14 листопада 2014 року, цю дату вважаю і днем народження Крафтової Броварні Трубадур. На сьогодні в асортименті пивоварні – біля 10 сортів крафтового пива.

Але це все було би неможливим без згуртованої та надійної команди однодумців. Колектив пивоварні невеликий, але кожен на своєму місці робить спільну справу. Відношення до цієї справи – як до улюбленого заняття, ми вже як єдина родина.

Тому я вважаю, що успіх будь-якої справи – це команда, яка працює над спільною метою!

Мета пивоварні – не зупинятися на досягнутому, дивувати наших друзів новими смаками, новими ідеями і з командою рухатися далі!

Відзнаки:
Дегустаційний конкурс
East European
Beer Award 2019
Blackbird Портер
(Чорний дрізд) – золото
My Deer Stout – срібло

Крафтова Броварня Трубадур

Крафтова Броварня Трубадур
м. Одеса,
тел: +38 (067) 557 03 06,
kushnarev.vova@gmail.com,
troubadourbrewery@gmail.com
troubadourbrewery.com.uа

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9