BEER.INSIDE Пивоварня «Качка Brewery»

BEER.INSIDE Качка Brewer
Нас часто запитують, чому саме «Качка Brewery»? До того, як з’явилась пивоварня, в мережі вже був ресторан з назвою «Корчма Качка». Заклад із традиційною українською кухнею, виконаний у стилі український модерн. За час роботи «Качки» вона стала улюбленим закладом для одеситів і запам’яталась гостям міста. І тому ми вирішили розмістити цього красивого та благородного птаха на логотипі майбутньої пивоварні і залишити вже знайому багатьом назву. Наша качечка – справжній пивний аристократ, у традиційній німецькій шляпі і з хмелевим галстуком. Вона точно знається на хорошому пиві!

Максим БОРИСЕНКО

 

Пивоварня була заснована 11 листопада 2017 року. Заклад став частиною мережі сімейних ресторанів в Одесі. Усе пиво, що виготовляють на пивоварні, постачають лише в ресторани власної мережі. При пивоварні працює також гастропаб.

На заводі встановлене обладнання від словацької компанії Techimpex. Об’єм виробництва – 1 тонна на добу. Наразі виготовляють стабільну лінійку з 4 сортів пива, а також сезонні новинки. Усе пиво виготовляється під офіційно зареєстрованою торговою маркою.

За час існування пивоварня уже двічі брала участь у Міжнародному Дегустаційному конкурсі пива East European Beer Award та виграла 3 нагороди. У 2019-му «срібло» отримало пиво Saison в категорії Belgian Style Ale, а в 2020-му му – знову срібна медаль за Saison у тій же категорії, а також «бронзу» здобув Tripel у категорії Belgian Strong Ale.

Максим БОРИСЕНКО, пивовар-технолог:

Я людина творча, тому й робота для мене – це насамперед справа для душі. Дуже люблю пити смачне пиво, а ще більше люблю його придумувати та втілювати в життя. Немає нічого кращого, коли плоди твоєї діяльності приносять людям радість та приємні враження.

 

Пивоварня «Качка Brewery»

Пивоварня «Качка Brewery»

м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 121

www.alpina.od.ua

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9