BEER.INSIDE Рівненська Приватна Броварня «Еліт»

BEER.INSIDE Еліт
Товариство з обмеженою відповідальністю «Елітеко» засноване в 2012 році в місті Рівне. Основним напрямком підприємства є виробництво крафтового пива. Пиво «Еліт» виготовляють на угорському обладнанні Jager на основі традиційних рецептів, дотримуючись справжніх баварських технологій Закону чистоти пива, який суворо регламентував рецептуру пива. Як і кілька століть тому, в основі пива «Еліт» є три складових: ячмінь, хміль та вода.

Рівненська Приватна Броварня «Еліт»Необхідною умовою для приготування якісного пива є дотримання чистоти виробництва, яка забезпечується завдяки використанню високоякісних миючих та дезінфікуючих засобів. Завдяки дотриманню всіх технологічних процесів, а саме варки, бродіння, доброджування, отримуємо якісне пиво «Еліт». Пиво «Еліт» має надзвичайно м’який смак з приємною гіркотою та ароматом хмелю. Наразі пивоварня пропонує такий асортимент продукції: пиво «Еліт світле», «Еліт бурштинове», Dark Honey та Ginger Red, а також квас, мохіто та сидр купажний.
 
Павло МОКРЕНСЬКИЙ, СЕО компанії ТОВ «Елітеко»:
 

– Готову продукцію ми поставляємо переважно не більше радіусу 30 км від виробничих потужностей. Доставку виконуємо власним транспортом в день замовлення. Це дає нам можливість пропонувати справді живе свіже та якісне пиво своїм споживачам – за це вони й цінують пиво «Еліт».

Також плануємо у подальшому запустити виробництво лінійки крафтового пива преміумкласу. Воно буде відрізнятися від наявних позицій інгредієнтами закордонного походження, процесом виробництва та більш широкою варіацією пивних стилів.

 
Тарас ХИЖНЯК, пивовар компанії ТОВ «Елітеко»:
 

– Для виробництва пива використовується тільки натуральна сировина, винятково українських виробників. Ми принципово не фільтруємо, не пастеризуємо та не використовуємо методів збільшення терміну зберігання пива. Адже хочемо зберегти в ньому все смачне, корисне, і дати можливість споживачу придбати продукт з найкращими характеристиками «живого пива».

Команда «Елітеко» постійно працює над удосконаленням технології виробництва та збільшенням асортименту продукції. Зокрема, в 2019 році було запроваджено ще один напрямок діяльності підприємства – виробництво сидрів. При їх виробництві також застосовується технологія натурального бродіння та принцип доставки готового продукту споживачу в день замовлення. Основними складниками сидрів є натуральний яблучний сік, цукор, дріжджі та додавання соків різних смаків, які виготовляються з плодів українських земель. Усе це забезпечує справжність смаку та вирізняє продукцію пивоварні серед інших виробників.
 
Рівненська Приватна Броварня «Еліт» запрошує до співпраці ресторани, кафе-бари, магазини, дистриб’юторів, які мають бажання стати представниками нашої броварні в своєму регіоні +38 068 323 26 78
 
Рівненська Приватна Броварня «Еліт»
 
Рівненська Приватна
Броварня «Еліт»
ТОВ «Елітеко»
Україна, м. Рівне,
вул. Сошенка, 5
eliteko.rivne@gmail.com
www.eliteko.com.ua
Instagram @brewery_elit
Facebook brewery.elit
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/vhqSnlv