BEER.INSIDE Пивоварня «Опілля»

«Опілля»
Найстаріший тернопільський виробник пива пивоварня «Опілля» має тривалу виробничу історію та давні рецепти виготовлення якісної продукції.
Перша велика пивоварня в Тернополі була заснована ще в 1851 році. Згодом на її місці постав завод. Після приватизації підприємства у 1990-х роках пивоварня працювала в скрутних умовах, обсяги виробництва скорочувалися. Проте 2005 року у компанії змінилися власники й менеджмент. З цього часу у ТОВ «Пивоварня «Опілля» розпочався новий етап діяльності.
Пивоварня «Опілля»Тепер «Опілля» – одна з найпотужніших регіональних пивоварень в Україні. Масштабна реконструкція компанії триває й досі. За останні десять років на підприємстві введено в експлуатацію автоматизовану систему миття варильного обладнання, що мінімізує вплив людини на перебіг процесу та значною мірою покращує умови праці. Також у компанії провели реконструкцію холодильного обладнання. Це дозволило відмовитися від застарілих систем аміачного охолодження.
Невдовзі у місті запрацює ще один завод «Опілля». Найголовніший принцип «Опілля» – створення не лише високоякісної, а й натуральної продукції.
Володимир ГОМІВКА, директор з маркетингу пивоварні «Опілля»:
«Опіллю» дуже важливо зберігати повагу до споживачів. Саме тому, попри оптимізацію бізнес-процесів підприємства, пивоварня «Опілля» вирішила зберегти традиційну технологію виробництва пива. Зокрема, у компанії залишили технології роздільного бродіння та дозрівання пива в окремих ємностях і відмовилися від штучних консервантів.

Ідея щодо впровадження класичного виробництва хмільного напою виявилася виграшною. Щороку «Опілля» нарощує об’єм виробництва пива та напоїв натурального бродіння. Ще на початку 2000-х років він зріс удвічі. Вже кілька років продукцію підприємства можна придбати у всіх областях України. Успіх «Опілля» відзначений багатьма нагородами. Слід зазначити, що торік компанія мала більше одного відсотка пивного ринку в Україні, а 2020 року – понад два відсотки. Підприємство є одним з найбільших платників податків до місцевого бюджету.

Наразі на пивоварні «Опілля» виготовляють 8 сортів пива: «Корифей», «Жигулівське», «Фірмове», «Класичне», «Пшеничне», «Княже» (темне), «Преміум» і «Біле», а також квас «Домашній».

ВІДЗНАКИ
Всеукраїнський професійний конкурс серед мініпідприємств галузі «Грані якості – 2017»
Пиво «Опілля Фірмове» – золота медаль, «Опілля Гайдамацьке» – срібна, а також за високу якість відзначений квас «Опілля Домашній».
Всеукраїнський професійний конкурс серед мініпідприємств галузі «Грані якості – 2018»
Пиво «Опілля Фірмове» – золота медаль, «Опілля Княже», «Опілля Гайдамацьке» – срібні, а також за високу якість відзначений квас «Тернопільський».Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2018
Пиво «Опілля Фірмове» – бронза у категорії Pale Lager Special
Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2020
Пиво «Опілля Княже» – 5 місце у категорії Dark Lager
 Пивоварня «Опілля»
Пивоварня «Опілля»
м. Тернопіль, вул. Білецька, 33
 Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9