BEER.INSIDE Luchan Brothers' Brewery

BEER.INSIDE Luchan Brothers' Brewery
Luchan Brothers’ Brewery – перша у Луцьку реміснича броварня, яка розпочала свою роботу у серпні 2020 року. Хоча у сфері, пов’язаній з виробництвом напоїв (Луцький квас, Мохіто, Лимонад), колектив працює вже давно. Ще у 2003 році сімейний бізнес заснував Василь Попович, пізніше естафету прийняли його сини Валентин та Олексій.

Luchan Brothers' BreweryДумка про власний пивзавод кілька років зріла в головах братів і остаточно оформилась у чіткий план після проходження курсів пивних сомельє від Київської Пивної Ліги. Потім були поїздки по крафтових броварнях регіону та України і перші пивні експерименти на домашній пивоварні.

Олексій ПОПОВИЧ, співзасновник Luchan Brothers’ Brewery:

– Ми побачили, наскільки багатогранним і різноманітним може бути пиво. Тому й вирішили, що просто зобов’язані дати можливість жителям нашого міста та області смакувати саме таке пиво, а не замовляти його Новою поштою з Дніпра чи Львова. Як не дивно, але у Луцьку ця ніша виявилася незайнятою, і ми скористалися нагодою стати піонерами крафтового пивоваріння на Волині. Наша мета – не просто варити якісне пиво, але і просувати культуру його споживання, відкривати для споживача нові грані і смаки цього напою.

У жовтні 2019 року почалася підготовка території під майбутній пивзавод, а вже у липні 2020 відбулася перша експериментальна варка. А 28 серпня 2020 року відкрився перший фірмовий магазин на вул. Ківерцівській, 49.
На броварні встановили сучасне професійне обладнання українського виробника Craft Innovation, яке вже зараз дозволяє випускати близько 70 т пива в місяць. В цілому ж площа приміщення розрахована на потужності до 150 т в місяць. На виробництві використовують українські і німецькі солоди, а також хмелі з Польщі, Німеччини, США, Австралії.
Сьогодні на броварні випускають 6 сортів пива – German Pils, Red Ale, Schwarzbier, Witbier, India Pale Ale (IPA), American Pale Ale (APA). Крім цього, щомісяця плануються лімітовані варки різних цікавих сортів. Задля того, щоб донести до споживача інакшість, відмінність власного пива, тут запровадили безкоштовний дегустаційний сет. Заповнивши анкету, кожен гість отримує карту LUCHANина, яка і дає можливість скуштувати всі 6 сортів пива і обрати собі до смаку. Найбільш популярні сорти – German Pils, Witbier, APA.
Luchan Brothers’ Brewery відкриті для споживачів. Як доказ – на виробництво проводиться екскурсія, яка включає відвідування секретного підземелля, пивоварні, дегустацію пива і море цікавої і пізнавальної інформації!
Адреса фірмового магазину: м. Луцьк, вул. Ківерцівська, 49
Luchan Brothers' Brewery
LUCHAN BROTHERS’
BREWERY
м. Луцьк, пров. Баранова
luchan.com.ua
Фейсбук, Інстаграм –
luchan.brewery
Тел:. +38 050 100 40 90
Пивна мапа України – https://cutt.ly/ngFlnqu