Beer INSIDE: 60 пивоварень, пивних закладів і технологічних компаній з 16 областей вже на Пивній мапі України

03 Липня 2020

Пивна мапа України
Робота над унікальним довідником «Пивна мапа України» невпинно триває! Щодня до видавничого та інтернет-проєкту Beer INSIDE долучаються нові броварні та пивні заклади! Концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Цього тижня до каталогу увійшли ще 10 пивних закладів!

Пивоварня «John Gaspar» презентуватиме Закарпаття! Торгову марку Джон Гашпар, саме так називають це пиво на батьківщині, придумали двоє друзів – Януш і Гашпар. Варити пиво тут почали з 2014 , неподалік кордону з Угорщиною під керівництвом угорця Бейло Варга. На знак подяки своїм дружинам, пивовари створили спеціальний рецепт пива, для якого взяли карамельний солод, джерельну воду і хміль.

У підрозділі «Київська область» наступною стане Хотянівська пивоварня Hott`s, розташована в невеличкому селі Хотянівка.

Ми робимо акцент не на масове виробництво, а на створення справді смачних, унікальних сортів пива, які зможуть задовольнити справжніх поціновувачів цього благородного напою. Сьогодні на броварні варять дев’ять сортів пива,  а також яблучний сидр, хлібний квас і лимонад, які здивують насиченістю і яскравістю смаку, – діляться власники.

На сторінках Пивної мапи України Рівненщину представлятиме «Броварня на Грушевського». Ресторан-пивоварня свою історію розпочала 5 років тому. В асортименті броварні і класичні сорти пива (світле, темне, пшеничне), й особливі авторські з додаванням фруктів, пряних трав та спецій. Їхнє пиво Shvas Bier Ale і Shvas Bier Темне вже встигло завоювати срібло на XX Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних вод і пивоварного солоду. Також ресторан-броварня є постійним учасником Дегустаційного конкурс East European Beer Award, зокрема, цьогоріч пиво SB Dunkel увійшло в десятку кращих у категорії Dark Lage.

Наступною у підрозділі «Рівненська область» стане Рівненська приватна броварня «Еліт». Пиво тут варять з 2012 року.

На нашій пивоварні виготовлюють справжнє живе пиво, зварене на 100% з натуральної сировини за спеціальною технологією низового бродіння на основі українського солоду та хмелю, – розповідають на броварні.

Також до проєкту долучилась мережа пінного розливу «Банк Пива», яка працює вже більше шести років та налічує одинадцять магазинів хмелевої насолоди.

У підрозділі «Одеська область» наступною стане «Ізмаїльська пивоварня». Свою історію броварня розпочала в 2011 році. Що цікаво: підприємство успішно працює не в «пивному», а в виноробному регіоні, де смаки споживачів більше зорієнтовані на вино. Високу планку якості, яку з самого початку задали засновники броварні «Ізмаїльська пивоварня», постійно підтверджує і Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award.  Цьогоріч на Дегустаційному конкурсі їхніми переможними сортами стали: Fest Світле золото в категорії  Pale Lager і Blanche de Fest золото в категорії  Witbier.

Київщину презентуватиме виробник сидру «Yablo»! Сидр від Yablo вже встиг заявити про себе, виборовши срібло в категорії Dry Cider на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award.

Харківщину представлятиме виробник сидру, компанія «Приватні сади»! Компанія розпочала свою діяльність ще в 2015 році. Сьогодні асортимент компанії налічує 90 видів сидрів. Їхній Яблучний сидр став золотим призером на Міжнародному Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції.  Цього тижня до каталогу увійшла компанія JBT GmbH, яка займається виготовленням пивоварних установок і поставкою обладнання в різні країни світу.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу. Наприклад, на броварні «Козацька рада» кажуть, що з пшеничним пивом смакують чіпси та легка закуска, до щільних і темних сортів краще обрати ребра та стейки.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.