BEER INSIDE: перша десятка пивоварень уже на «Пивній мапі України»!

04 Червня 2020

Перша десятка пивоварень
Медіа-група «Технології та Інновації» активно працює над створенням унікального довідника «Пивна мапа України». Вже сім пивоварень з Рівненщини, Харківщини, Київщини, Одеси та Черкащини долучилися до проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України, підтвердили свою участь наступні три. Як уже повідомлялося, ідея проєкту полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою. Щоб кожен житель того чи того регіону, кожен гість регіону швидко зорієнтувався, де розташовані заклади, в яких можна випити якісного пива, насамперед, місцевого виробництва.

Перший розворот у підрозділі «Рівненська область» замовлений пивоварнею «Волинський бровар» – одним із лідерів крафтового пивоваріння в Україні, неодноразовим переможцем і фіналістом численних пивних
конкурсів. У підрозділі «Харківська область» першою стала «Харківська зернова пивоварня» –  молода, але досить перспективна пивоварня, яка вже встигла заявити про себе. Цьогоріч зразки пива від «Харківської зернової» здобули 4 нагороди на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020, зокрема, в категорії Pale Lager отримали золото, у категорії Sweet Stout (Dark Winter), два срібла у категоріях: Pale Lager («Забутий смак») і Witbier (Білий Хліб) та бронзу у категорії Flavor beer (Krampus).

Серед киян першою стала броварня «Kyiv Local Brewery» – золоті призери Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020. Їхнє пиво Dark Side отримало золото в категорії Dark Lager. Наступною  у підрозділі «Київська область» стала пивоварня «VG Craft Beer». Броварня, яка починала з варок в звичайній 11-літровій каструлі, сьогодні – золотий призер конкурсу East European Beer Award 2020.

У підрозділі «Одеська область» першу сторінку  замовила пивоварня «Трубадур». Свій початок броварня взяла із захоплення пивоварінням засновника Володимира Кушнарьова, який на той момент не був професійним пивоваром. Сьогодні «Трубадур» – срібний медаліст Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, який випускає 7 сортів пива на постійній основі, додаючи сезонні експерименти.
Другою в списку одеських виробників пива стала  пивоварня-гастропаб Kachka Brewery, переможець  East European Beer Award. Їхніми переможними сортами пива стали: Saison – срібло у категорії Belgian Style Ale та Tripel – бронза у категорії Belgian Strong Ale.

Перший розворот у підрозділі «Черкаська область» замовила пивоварня «Уманьпиво» – підприємство з багатовіковою історією, яке славиться натуральним пивом, що виготовляють за старовинними українськими танімецькими рецептами. «Уманьпиво» – срібний призер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

Бажаєте ознайомити споживачів країни із різноманіттям свого пива, з акцентом на якості продукції? Нам є чим пишатися: в Україні за останні п’ять років було відкрито близько 160 пивоварень. Пивовари постійно
працюють над підвищенням якості свого пива. Тому споживачі в нашій країні і закордоном мають знати про них. Розповісти про кожну пивоварню, кожний гідний сорт пива покликаний новий проєкт – BEER INSIDE.
Унікальний каталог стане першим довідником, у якому за географічним принципом будуть представлені виробники пива країни та їхні фірмові магазини або ресторани.

BEER INSIDE – це пивна мапа України, яка має на меті презентацію пивоварної галузі України, котра поступово відмовляється від масового продукту на користь ексклюзивного, високоякісного, повністю натурального. Це – демонстрація динамічного росту пивоваріння, яке стає справою життя для десятків і сотень ентузіастів. Це також потужна заявка на народження бренду Ukrainian Beer, його успішний експорт у світі.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект проекту – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

На сторінках каталогу – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Каталогом BEER INSIDE уже зацікавилися партнери зі Словаччини та Чехії, в редакцію надходять заявки від любителів пива і представників торгівельних закладів. Отож, прийнято рішення прискорити роботу над проектом і презентувати його вже через 3 місяці!

Новий видавничий проєкт, безперечно, створить хвилю інтересу до крафтового пивоваріння  та українського пива. І, зрештою, сприятиме успішним продажам найдавнішого в світі напою і підвищенню культури його споживання.

Спільними зусиллями ми донесемо до людей розуміння високих життєвих стандартів, важливості споживати натуральні продукти, корисні для здоров’я. Одночасно, наполягаємо на помірному і свідомому споживанні пива.

Запрошуємо до співпраці пивзаводи, пивоварні й міні-пивоварні, ресторани-пивоварні, паби, торговельні пивні мережі, фірмові магазини пива. Презентуйте себе і свої досягнення якомога ширшому колу споживачів!

Заявки на участь у каталозі приймаються:
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83,
+38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.