BEER.INSIDE: близько 40 пивоварень і пивних закладів з 11 областей уже на Пивній мапі України!

19 Червня 2020

Популяризація культури споживання пива
Унікальний видавничий та інтернет-проєкт BEER.INSIDE.Пивна мапа України створює команда медіа-групи «Технології та Інновації». Концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Перелік закладів у проєкті BEER.INSIDE.Пивна мапа України невпинно зростає. Зокрема, нещодавно до каталогу увійшла Південна Степова Броварня «Дрофа», яка стала першою у підрозділі «Херсонська область». Молода перспективна пивоварня уже встигла заявити про себе на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020, виборовши бронзу  в категорії Pale Lager (Преміум Лагер). Пивну кухню регіону презентуватиме «Теплі моря»  – популярний бренд на ринку рибних снеків.

У підрозділі «Тернопільська область» першою стала броварня «Опілля», яка веде свою виробничу історію з далекого 1851 року, коли була заснована перша велика промислова броварня в Тернополі. Сьогодні «Опілля»  – переможець і фіналіст Міжнародного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

Одразу дві пивоварні з Львівщини долучилось до проєкту. Крафтова пивоварня «Хмільний Лев»,  заснована  ще в 2014 році. Сьогодні «Лев» – це потужна броварня, пиво якої  варять за райнгайтсґеботом (Німецький закон про чистоту пива, згідно якого єдиними інгредієнтами, які могли б бути використані для виробництва пива, були вода, ячмінь і хміль). Другою стала міні-пивоварня «Бузецький Бровар», яка вже 4 роки активно функціює і популяризує культуру крафтового пивоваріння. «Бузецький Бровар» – активний учасник численних пивних конкурсів і форумів, зокрема Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів.

Броварня «Ягер» відкриватиме підрозділ «Івано-Франківська область». Пивоварня уже 19 рік на ринку пивоваріння.  Сьогодні випускає чотири сорти пива на постійній основі – хмільне, медове, пшеничне, ІРА, кожне з яких є унікальним, має свою рецептуру та неповторний смак. Постійний учасник Форуму пивоварів і рестораторів, пивних фестивалів і конкурсів. Наступна  – «Бойківська пивоварня», яка працює з 2012 року, продовжуючи традицію пращурів, оскільки саме бойки в далекому 1870 році почали варити пиво в м. Надвірна.  Їхня карта крафтового пиво налічує  7 сортів пива.

Закарпаття презентуватиме  міні-пивоварня Fichte’n brewery. Нині тут варять кілька популярних сортів пива, серед яких Fichte’n APA, Fichte’n Weizen, Fichte’n Porter, Fichte’n Light , Fichte’n IPA.  Їхнє пиво можна скуштувати в більш ніж 20 закладах Закарпаття!

Пивний» стиль Донеччини презентує «Торська пивоварня», історія  якої  зародились більше 10 років тому, потім діяльність броварні була призупинена у зв’язку з військовими діями.  А вже через кілька років «Торська пивоварня» уперше взяла участь в Дегустаційному конкурсі EEBA і здобула срібло в категорії «Red/Amber/Semidark».

«Дніпропетровську область» представлятиме MOVA Brewing Co. Молода пивоварня, яка вже встигла заявити про себе нелише в Україні, а й на світовій арені пивоваріння. Зокрема, цього річ MOVA Brewing Co. завоювала бронзу  на іспанському Barcelona Beer Challenge в категорії Dark British Beer. Переможним сортом пива на Міжнародному Дегустаційному конкурсі EEBA 2020  стало Stout V, виборовши бронзу в категорії Sweet Stout.  Перший пивний заклад у цьому підрозділі –  паб «Три ноги».

Лідером пивоварень і пивних закладів на пивній мапі Україні нині  Рівненщина.  Нещодавно до проєкту долучились три пивоварні й пивних заклади. Пивна ресторація «Кант» – неоднарозовий учасник пивниї конкурсів, фіналіст Дегустаційного конкурсу. Пивний завод Рівень, історія кого сягає далекого 1949 р., сьогодні – срібний медаліст East European Beer Award 2020 в категорії Pale Lager Special/IPL, фіналіст у категорії Dark Lager. Рік тому виник у селі на Рівненщині виник новий «пивний бренд» «DUBEN BRÄU», який же встиг заявити про себе на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award, зокрема, їхній Milk Stout увійшов у десятку кращих у категорії  Porter/Stout.

Відтепер всі, хто цікавиться пивом і пивоварінням, хто полюбляє високоякісний продукт, зварений з натуральних інгредієнтів, отримають можливість зорієнтуватися у інформаційному просторі, дізнавшись про українські крафтові, і не тільки, броварні, про їхнє пиво. А головне, споживач зможе визначити для себе орієнтири в прямому розумінні, адже каталог BEER.INSIDE.Пивна мапа України формується за географічним принципом. В книзі будуть представлені всі регіони України, за алфавітом. А от броварні розташуються по мірі надходження заявок на участь у проєкті.

Ще одна родзинка каталогу – видавці підготують алфавітний покажчик пивоварень країни, щоб кожен міг знайти свою улюблену, а також пиво її виробництва. Для цього у каталозі буде ще один список: покажчик стилів пива, яке варять в Україні, із вказаними сторінками, де це пиво описане і де його можна скуштувати. Подорожуючи країною, можна заздалегідь запланувати візити на ті чи інші пивоварні, в паби або пивні ресторани. Збираєтеся в Харків? Любите стаут? Будь ласка, в пивоварнях Red cat або “Альтбір” ви можете скуштувати пиво, яке вам напевно сподобається.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.