Дегустуємо крафтове пиво! Ще одна пивна столиця України запрошує на презентацію каталогу Beer Inside

09 Березня 2021

Презентація каталогу
18 березня 2021 року у м. Харкові з участю представників ЗМІ відбудеться Друга об’єднана регіональна презентація-дегустація каталогу Beer Inside. Пивна мапа України (перша презентація нещодавно з успіхом пройшла в м. Рівне, з участю 9 пивоварень регіону і журналістів). Захід приймає Шоу-ресторан Altbier (м. Харків, вул. Культури, 8), який є учасником проєкту Beer Inside. До слова,  Altbier, обраний місцем проведення заходу, – неодноразовий володар  Гран-Прі Дегустаційних конкурсів East European Beer Award, Hop Cup і володар мідної сковорідки Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020.

У презентації візьмуть участь власники і головні пивовари успішних пивоварень Харківщини, Дніпропетровщини, Полтавщини й Сумщини, розповіді про яких увійшли в книгу, – вони нададуть для дегустації своє найкраще пиво і ознайомлять з особливостіми виробництва та смаковими характеристиками. Господарі заходу, представники Altbier, підготують під кожен стиль пива особливі закуски, за всіма канонами фудпейрингу.

Головна мета проєкту Beer Inside. Пивна мапа України – популяризація крафтового пива, залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт представників місцевих ЗМІ, і через них – найширших мас споживачів. Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, як у друкованому, так і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, і через проведення подібних заходів, донести до потенційних споживачів України інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни.

На сторінках каталогу у підрозділі «Харківська область» ви знайдете інформацію про відомі пивоварні та виробника сидрів, які є переможцями дегустаційних пивних змагань, зокрема Дегустаційного конкурсу East European Beer Award: Харківська Зернова пивоварня, Ale Point, Red Cat Brewery, «Приватні сади». Саме ці відомі компанії, а також молоді пивоварні Слобожанська броварня та Remeslo Brewery презентують себе під час заходу.

Серед дніпропетровських пивних закладів, які візьмуть участь у цьому масштабному пивному шоу, – новий надсучасний пивзавод MOVA brewing co, «3 Legs» – паб з  найкращим асортиментом пива від всесвітньо відомих пивоварень у Дніпрі, пивоварня  Dangleb – молодий перспективний заклад, який тільки робить свої перші кроки у світі українського крафту.

Своє найкраще пиво для учасників заходу також презентують пивоварня Beer  House з Полтави, яка відроджує пивну традицію давніх Кочубеївських броварень, і ресторан-пивоварня «Козацька Броварня» з Сум, що за кілька років своєї молодої історії здобув шалену  популярність серед жителів і гостей області.

У програмі презентації: екскурсія на пивоварню Altbier,  прес-конференція для регіональних ЗМІ, дегустація пива від пивоварень – учасників каталогу, презентація пивного меню від  шоу-ресторану Altbier. Для всіх зацікавлених буде організовано поїздку на пивзавод Altbier.

Учасники об’єднаної дегустації-презентації:

  • Катерина Конєва, автор ідеї проєкту Beer Inside. Пивна мапа України, засновниця медіагрупи «Технології та Інновації».
  • Сергій Коваленко, генеральний директор сім’ї закладів Altbier.
  • Представники пивоварень-учасників каталогу (Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська області).
  • Представники ЗМІ Харкова, Полтави, Сум, Дніпра.

Захід має не рекламний, а ознайомчий характер.

Організатори планують створити для журналістів і гостей дегустації неповторну палітру смаків і ароматів найдавнішого в світі напою, ще й у супроводі смачних пивних закусок від господарів презентації. Все для того, щоб залучити найширші маси споживачів  до цілого пласту споживацької культури, яка пов’язана з крафтовим пивом, ознайомити з розмаїттям вишуканих натуральних напоїв, призначених для задоволення потреб будь-яких верств населення, – звичайно, за умови помірного споживання цих напоїв.  Україна гідна зайняти одне із знакових місць на Пивній мапі світу, і досягнення українських пивоварів, які презентує каталог BEER INSIDE. Пивна мапа України, – є тому доказом.

До зустрічі в Харкові!

Читайте також: Медіагрупа “Технології та Інновації” презентувала Пивну мапу України