Перша регіональна об'єднана дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України

12 Січня 2021

Пивна мапа України
Перша регіональна об’єднана дегустація-презентація каталогу BEER INSIDE. Пивна мапа України відбудеться 27 січня. Захід приймає «Європейський пивний квартал на території пивзаводу «Рівень» (м. Рівне, вул. Коперника, 9).

Головна мета видавничого проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України – це популяризація крафтового пива, просування культури споживання пива, залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт представників місцевих ЗМІ, і через них – найширших мас споживачів.

Завдання, яке ставлять перед собою автори каталогу, – через формат книги, як у друкованому, так і в електронному вигляді, а також власне пивної мапи, створеної в Google, донести до потенційних читачів, споживачів України, інформацію про найкращі пивоварні та пивні заклади країни. Англомовна версія каталогу дозволить поширити цю інформацію і на іноземних ресурсах.

У програмі заходу: екскурсія на пивоварню, прес-конференція для місцевих ЗМІ, дегустація пива від учасників каталогу, презентація пивного меню та пива пивоварні «Рівень».

Учасники об’єднаної дегустації-презентації:

  • Катерина Конєва, автор ідеї проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України, засновниця медіагрупи «Технології та Інновації».
  • Мар’ян Года, директор пивзаводу «Рівень».
  • Представники компаній-учасників Каталогу (м. Рівне, м. Луцьк, м. Житомир): пивоварні:
    «Волинський бровар», «Еліт», «Duben Brau», «Рівень», «Luchan Brothers’ Brewery»;
    ресторан-пивоварня «Броварня на Грушевського», пивна ресторація «Кант», мережа магазинів розливного пива «Банк пива» і виробник снеків «Beer Snacks».