50 пивоварень, пивних закладів і технологічних компаній з 15 областей вже на Пивній мапі України!
26 Червня 2020
Цього тижня до каталогу увійшли ще 10 пивних закладів!
У підрозділі «Київська область» наступною стала приватна пивоварня «Пивний Гном», яка вже понад 8 років створює живе, нефільтроване пиво за власною рецептурою. «Пивний Гном» є активним учасником фестивалів пива Craft Beer Fest, Kyiv Beer Festival, Oktoberfest та багатьох інших фестивалів їжі, які відбувались не лише у Києві, а й по всій Україні. Цьогоріч їхнє пиво A Little Bit Цитрус Blanche здобуло бронзу в категорії Witbier на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East Eauropean Beer Award.
Львівщину презентуватиме молода пивоварня Lemberg Craft Brewery. Про себе розповідають так:
Наша пивоварня – 2 гектари екологічно-чистих броварських традицій. Наша філософія: час повертатись до природи. Важливу роль для комплексу грає його місце розташування, на розі вітрів у с. Красів на березі ріки, що за 20 км від Львова, де чисте повітря, тиша та спокій.
Міні-завод «ZEZЯ» відтепер на сторінках Пивної мапи у підрозділі «Одеська область». Історія пивоварня розпочалась ще в 2016 році завдяки двом друзям Сержу і Велу, яким дуже припав до душі пінний напій. Друзі розпочали варити пиво в себе на даху, потім встановили 50-ти літрову пивоварню, а згодом почали варити пиво на угорському пивоварному обладнанні.
Для мене пиво було як хобі. Я багато подорожував і всюди куштував національні сорти, – розповідав Вел. – Мене завжди дивувало, наскільки крафтове пиво може відрізнятися від звичного нам напою. На виробництві, де вкладають вміння, професіоналізм і душу, пиво стає культурним напоєм, віддзеркаленням особливостей країни». За словами Сержа, крафт дає майстру можливість проявити себе і розкрити можливості напою для того, хто буде його пити.
Сумську область презентуватиме «Козацька броварня». Ресторан із власною пивоварнею «Козацька Броварня» відкрився у Сумах понад три роки тому. За цей час зварене тут пиво полюбилося не тільки жителям міста, а й споживачам за межами Сум. Пиво «Milk Shake IPA» від «Козацької Броварні» посіло перше місце на Народній дегустації крафтового пива українських виробників, що відбулася в рамках П’ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів у Києві.
Засновники сумської пивоварні «Козацька Броварня» розширюють геолокацію крафтового пива в Україні. У родині пивоварні – поповнення. У Кременчуці, в самому серці міста, в червні 2020 року відкрили «Козацьку Броварню». Ця броварня буде представлена у підрозділі «Полтавська область».
Зараз ми бачимо, що найбільша потреба в Україні – це модернізація та збільшення потужностей виробництва. Тому тут ми використали інше обладнання з більш ефективними технологіями, що дає змогу стати на новий рівень у виробництві пива та не зупинятись на досягнутому, – розповідає Валерій ЖУКОВ, власник пивоварні.
Сім’я ресторанів «Альтбір» представлятиме «Харківську область». Заклади, в яих поєднуються провідні технології пивоваріння, успішні ресторанні концепції, вміле поєднання високої кухні, пива та шоу.
«Альтбір» поєднує в собі і чудових пивоварів, і чудових кухарів. Що ще важливо в компанії «Альтбір» – постійний розвиток протягом 8 років, ми ростимо власні кадри», – ділиться Сергій КОВАЛЕНКО, генеральний директор Сімї`ї ресторанів.
Альтбір» широко відомий і своїм шоу-рестораном, повноцінним театром й арт-групою. За словами генерального директора, розвивати такий напрямок – затратно й дуже важко. Але все це нівелюється, коли мова йде про ті позитивні емоції, які є обов’язковою складовою усіх ресторанних проектів бренду.
Пивоварня Bierwelle першою презентує «Чернігівську область». Перше пиво на пивоварні зварили у 2013 році, з того часу активно розроблялися нові рецептури, нині асортимент пива налічує більше 200 сортів.
Bierwelle – це українське пиво європейського рівня. Ірландський Ель, німецький Бок, англійський Стаут, американський Лагер – пивна екскурсія різними куточкама світу, не виходячи зі свого дому, – розповідають на броварні.
Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Цього тижня до каталогу увійшли ще дві технологічні компанії – Filt-Tec – світовий лідер у сфері процесної фільтрації та Craft Innovation – компанія, яка займається проектуванням і виготовленням обладнання для виробництв, які мають особливі санітарно-гігієнічні вимоги (харчової промисловості, переробної промисловості та фармацевтичної промисловості).
Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу. Наприклад, на броварні «Козацька рада» кажуть, що з пшеничним пивом смакують чыпси та легка закуска, до щільних і темних сортів краще обрати ребра та стейки.
На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.
Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.
Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.
Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.
Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!
Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!
Заявки на участь у каталозі приймаються:
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.