Пивна мапа України на картах GOOGLE: популяризуємо крафт і культуру споживання пива!

21 Вересня 2020

Пивна мапа України
Близько сотні пивоварень, пивних і технологічних компаній з 19 областей країни вже долучилось до проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України. Електронна англомовна й україномовна версії вже працюють – на сайті упорядника проекту «Пиво. Технології та Інновації» http://beertechdrinks.com/category/beer-inside/! Також каталог матиме паперову версію українською мовою, яка саме готується до друку. Як уже повідомлялося, концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, і презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Родзинкою каталогу BEER INSIDE стала власна Пивна мапа на Google Картах, на якій розміщуються пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або торгові пивні мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади, для цього вам достатньо відкрити Google Карту і обрати потрібне місто, затим натиснути на позначку пивоварні чи пабу і ознайомитися з короткою інформацією про нього. А, перейшовши за посиланням на сайт beertechdrinks.com, – отримати докладний опис пивоварні чи пивного ресторану, з основними позиціями асортименту пива. При бажанні, на сайті «Пиво. Технології та Інновації» можна буде також замовити друковану версію каталогу BEER INSIDE.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект Пивної мапи України – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Нещодавно до проєкту долучилася компанія «Вектор холоду» – виробник холодильного обладнання. «Вектор холоду» займається добором і встановленням устаткування для промислових і торгових об’єктів – компресори, випаровувачі, конденсатори, агрегати і централі, автоматика, комплектуючі, а також промислові системи кондиціонування. Також нова компанія LLC Industrial Systems, яка займається постачанням і сервісним обслуговуванням повітряних компресорів і станцій для отримання азоту на місці його споживання.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

Також частиною проєкту стане презентація пивних турів на пивоварні, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримують можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України!

Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання. Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі й Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE публікується на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, й буде поширюватися в усьому світі!

Власне, Пивна мапа України вже працює, хоч і не в повному обсязі, і всі охочі можуть скористатися інформацією про пивоварні і пиво в Україні, – для приємного дозвілля, придбання високоякісного крафтового продукту, а також пошуку партнерів і укладання договорів!..

Переглянути Пивну мапу!

Приєднуйтеся до унікального інформаційного проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

 Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.