Всього через три місяці споживачі отримають «Пивну мапу України» - каталог пивоварень і пивних закладів BEER INSIDE!

12 Червня 2020

Всього через три місяці!
Вже п’ятнадцять пивоварень з Рівненщини, Харківщини, Київщини, Одеси та Черкащини долучилися до проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України. Нещодавно увійшла до каталогу й харківська пивоварня «Red Cat Brewery». Цьогоріч зразки пива від «Red Cat Brewery» здобули 3 нагороди на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020, зокрема, два срібла у категоріях: Sour/Wild (Sour Pineapple), Belgian Style Ale( Albert) і бронзу  в категорії Sour/Wild (Sour Passion). У підрозділі «Харківська область» наступною стала пивоварня «Ale Point», переможець  East European Beer Award. Їхніми переможними сортами пива стали: Король Леопольд – золото у категорії Belgian Strong Ale, Відьми Holliwell– срібло у категорії Pale Ale та Вершник без голови – бронза у категорії Porter/Stout.  Срібний призер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020, ресторан-пивоварня «Люстдорф» представлятиме «Одеську область».  Також до проєкту долучились технологічні компанії: «Європром» і «Bühler».

Унікальний видавничий та інтернет-проєкт BEER.INSIDE.Пивна мапа України створює команда медіа-групи «Технології та Інновації». Відтепер всі, хто цікавиться пивом і пивоварінням, хто полюбляє високоякісний продукт, зварений з натуральних інгредієнтів, отримають можливість зорієнтуватися у інформаційному просторі, дізнавшись про українські крафтові, і не тільки, броварні, про їхнє пиво.  А головне, споживач зможе визначити для себе орієнтири в прямому розумінні, адже каталог BEER.INSIDE.Пивна мапа України формується за географічним принципом. В книзі будуть представлені всі регіони України, за алфавітом. А от броварні розташуються по мірі надходження заявок на участь у проєкті.

Ще одна родзинка каталогу – видавці підготують алфавітний покажчик пивоварень країни, щоб кожен міг знайти свою улюблену, а також пиво її виробництва. Для цього у каталозі буде ще один список: покажчик стилів пива, яке варять в Україні, із вказаними сторінками, де це пиво описане і де його можна скуштувати. Подорожуючи країною, можна заздалегідь запланувати візити на ті чи інші пивоварні, в паби або пивні ресторани. Збираєтеся в Харків? Любите стаут? Будь ласка, в пивоварнях Red cat або “Альтбір” ви можете скуштувати пиво, яке вам напевно сподобається.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.