Малі солодовні Німеччини переживають важкі часи

Проблема дефіциту солоду може стати ще гострішою через те, що в Німеччині закриваються малі солодовні. Невеликим виробникам із більш ніж столітньою історією доводиться важко через підвищення вимог до охорони навколишнього середовища та суворіших стандартів якості продукції, яким потрібно відповідати. Про це пише портал Profibeer.

Читати далі

Marginal-2021: нова лінійка від Ale Point ламає шаблони, або як нагороди в Untappd впливають на пивну культуру і розвиток пивоваріння

На ІХ Форумі пивоварів і рестораторів, організованому 9 вересня медіагрупою «Технології та Інновації», справжній фурор викликала секція маркетингу. Власниця пивоварні Ale Point Оксана ІЛЬГОВА в своєму виступі торкнулася теми формування пивних рейтингів у соцмережах, зокрема, в мережі Untappd. Як же насправді соцмережа впливає на рейтинг пивоварень і як в Untappd формуються бейджі у вигляді ачівок (achievement – досягнення, англ.). Для представників молодого покоління ачівки є вже нормою і буденністю. Що ж приховано за цими нагородами?
Як вони з’явилися в світі? Як і чому крафтовики взяли собі цей досвід на озброєння?

Читати далі

Як завоювати ринок своєї країни: досвід пивоварні «Волинський бровар»

Галузь крафтового пивоваріння в Україні нині перебуває на етапі активного розвитку. На пивній мапі України з’являються нові пивоварні, які пропонують споживачам якісне пиво та прагнуть зайняти чіткі позиції на ринку. Успішні ж броварні розробляють свої секрети того, як утримати споживача та зробити свій бізнес ще більш прибутковим. Про те, як завоювати ринок, щоб досягнути успіху в пивоварному бізнесі, розповів Микола ІВАЩИШИН, засновник пивоварні «Волинський бровар», під час Х Міжнародного форуму пивоварів та рестораторів.

Читати далі

Всемирная пивная премия The Craft Beer Marketing Awards

18 мая на виртуальной церемонии в Facebook были объявлены победители The Craft Beer Marketing Awards (CBMA) – премии, которая грозится стать Оскаром в мире пива, зельцера и сидра. Масштабный конкурс в 33 категориях охватил все составляющие имиджа хмельного напитка – дизайн, маркетинг, упаковку, цифровые технологии. Вдохновляйтесь!

Читати далі

Beer Set: прагнемо вдосконалити культуру споживання пива

Два з половиною роки тому на пивній мапі України з’явилася мережа магазинів Beer Set. Це заклади з найширшим у Львові вибором крафтового пива від відомих виробників розливного пива України. Сьогодні мережа налічує 37 магазинів у Львові та Стрию. Формат магазинів передбачає 20 кранів розливного пива, яке продається винятково на виніс, більше 50 видів закусок, а також пивну атрибутику.

Читати далі

Мнение: создание и развитие бренда вашей пивоварни

Льюис Барбера, вице-президент по продажам Boelter,  в журнале Craft beer &Brewing поделился своим мнением о том, как нынешние и будущие управляющие пивоваренных заводов могут получить максимальную отдачу от своего бренда.

Читати далі

Названо «Найкращий пивний бар» і «Найкращий пивний ресторан»: результати Національної ресторанної премії СІЛЬ

1 грудня Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся в онлайн-форматі. Цьогоріч 2250 закладів-номінантів були висунуті на здобуття премії, проте лише 162 з них стали фіналістами, а 18 отримали мідні сковорідки. Медіагрупа «Технології та Інновації» традиційно виступає інформаційним партнером премії, і ми вже готові розповісти про переможців!

Читати далі

Перемоги на пивних змаганнях: як отримати кеш за власні нагороди?

Цьогоріч на ІХ Форумі пивоварів і рестораторів секція маркетингу була присвячена темі «Пиво переможців і фіналістів дегустаційних конкурсів: як отримати кеш за свої нагороди».  Йшлося, насамперед, про зразки пива, які вибороли призові місця на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award. За кілька тижнів до того організатори щорічного Форуму провели опитування «Чи допомагають Вам нагороди Дегустаційного конкурсу ЕЕВА у продажі пива?». Опитування опублікували у соціальній мережі Facebook та окремо розіслали гугл-питальник пивоварням.

Читати далі

Як із пива зробити впізнаваний бренд, а з пабу – по-справжньому трендове місце

Будь-який новий продукт може зайняти на сучасному ринку гідне місце та перевершити пропозиції конкурентів не лише завдяки високій якості, а й за умови правильного позиціювання. Натомість успішне просування можливе тільки у тому разі, якщо бренд привабливий, оригінальний і «смачний». За таких умов він стане впізнаваним, а продукт – популярним. Пиво та пивні заклади у цьому контексті аж ніяк не виняток, стверджують Олександр і Володимир ЮДІНИ – відомі дизайнери та концептори закладів HoReCa, засновники дизайн-студії YUDIN Design. Як із пива можна зробити впізнаваний бренд, а з пабу – по-справжньому трендове місце, брати Юдіни розповідають проєкту Beer. Technologies&Innovations.

Читати далі

Роль торговельних марок в розвитку крафтового бізнесу

Якщо ви досі не опікувались питаннями охорони прав інтелектуальної власності, то хочемо підкреслити, що інтелектуальна власність – це така ж ваша власність, як приміщення броварні або обладнання для варки, яка підвищує загальну цінність і вартість вашого пивного бізнесу. Ваші матеріальні активи – це будівлі, обладнання, фінансові активи, а нематеріальні активи – це всі результати вашої творчої та інноваційної діяльності, починаючи від ноу-хау «рукастих» пивоварів при варці пива до найменувань пива, авторського дизайну пивної тари та спеціалізованого програмного забезпечення для автоматичних чи напівавтоматичних пивоварень, розповідає керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук у галузі права, патентний повірений України №4 Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН.

Читати далі

Путь к сердцу потребителя пива лежит... через картину-этикетку

На IX Форумі пивоварів і рестораторів засновники пивоварні Ale Point з Харкова здивували незвичайною виставкою – картин-етикеток. Головний посил – що етикетка, а з нею і пляшка гарного крафтового пива може бути ефективним носієм інформації, нарівні з книгою чи газетою. Так це чи ні, і як пивоварам удалося створити незвичайні картини, – у цьому репортажі. Запрошуємо до перегляду! Нехай живе крафт!

Читати далі

Пандемия повысила интерес к крафтовым лагерам

Как пишет Profibeer, интерес к крафтовым лагерам рос последние пару лет, и 2020-й усилил эту тенденцию. О том, почему в новой реальности крафтовые лагеры особенно интересны пивоварам и потребителям, в журнале Seven Fifty Daily рассказывает Тара Нурин.

Читати далі

Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери»: Із чого розпочати пивовару захист свого крафтового бізнесу

Успіх крафтового бізнесу залежить від багатьох факторів, зокрема, для досягнення та, головне, утримання конкурентоспроможності власної пивоварні необхідно не тільки постійно розвивати бізнес, нарощуючи обсяги виробництва і продажів, а й подбати про його правовий захист. Сьогодні жодне підприємство не може працювати без використання у своїй діяльності об’єктів інтелектуальної власності (ІВ), оскільки таке використання дозволяє бізнесу отримати максимальний комерційний зиск від створеного ними інтелектуального продукту та підвищити конкурентоспроможність власних продуктів і послуг шляхом запобігання несанкціонованому використанню своєї ІВ третіми особами.  Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», президент Української Групи Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (УГ АIPPI) Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН роз’яснила, як пивоварням, пабам  чи іншим пивним закладам убезпечити свою інтелектуальну власність  від копіювання у статті журналу Beer.Technologies and Innovation № 9.

Читати далі

Протягом карантину більш ніж на третину зросла відвідуваність сайту «Пиво. Технології і Інновації» beertechdrinks.com

Починаючи з січня 2020 року, кількість відвідувань сайту «Пиво. Технології і Інновації» beertechdrinks.com невпинно зростає. Так, у травні цей показник виріс на 36,16% у порівнянні з минулим місяцем, а кількість переглядів збільшилась на 27,55%.

Читати далі

Бізнес-асоціація "Незалежні броварні України" опублікувала Відкритий лист до Народних депутатів України та членів Кабінету міністрів України

«Незалежні броварні України» об’єднують невеличкі крафтові броварні, що відповідають критеріям Директиви Ради ЄЕС від 19.10.1992. Згідно яких, «Незалежний малий пивоварний завод» визначається як броварня, що виробляє менше 200 тис. гектолітрів на рік, має ліцензію на виробництво пива, та є юридично і економічно незалежною від великих виробників пива. В Україні під такі критерії підпадає близько 150 броварень, які разом виробляють лише 2% від загального виробництва пива в Україні.

Читати далі

Тестування бізнесу: франчайзинг в Україні набирає обертів

Франчайзинг надає унікальну можливість особам, котрі хочуть розпочати власний бізнес, протестувати себе як власника своєї справи і при цьому заздалегідь прорахувати потенційні ризики. Саме тому модель франчайзингу досить активно розвивається в нашій країні. Розібратися в питанні проєкту “Beer. Technologies & Innovations” допомагала експерт Олена Шамріна.

Читати далі