10 тенденций в пивоварении, за которыми стоит следить в 2021 году
Редакция издания Hop Culture собрала мнение экспертов о том, какие пивные тенденции будут доминировать в течение следующего года.
Читати даліРедакция издания Hop Culture собрала мнение экспертов о том, какие пивные тенденции будут доминировать в течение следующего года.
Читати даліЛьюис Барбера, вице-президент по продажам Boelter, в журнале Craft beer &Brewing поделился своим мнением о том, как нынешние и будущие управляющие пивоваренных заводов могут получить максимальную отдачу от своего бренда.
Читати далі1 грудня Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся в онлайн-форматі. Цьогоріч 2250 закладів-номінантів були висунуті на здобуття премії, проте лише 162 з них стали фіналістами, а 18 отримали мідні сковорідки. Медіагрупа «Технології та Інновації» традиційно виступає інформаційним партнером премії, і ми вже готові розповісти про переможців!
Читати даліЦьогоріч на ІХ Форумі пивоварів і рестораторів секція маркетингу була присвячена темі «Пиво переможців і фіналістів дегустаційних конкурсів: як отримати кеш за свої нагороди». Йшлося, насамперед, про зразки пива, які вибороли призові місця на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award. За кілька тижнів до того організатори щорічного Форуму провели опитування «Чи допомагають Вам нагороди Дегустаційного конкурсу ЕЕВА у продажі пива?». Опитування опублікували у соціальній мережі Facebook та окремо розіслали гугл-питальник пивоварням.
Читати даліБудь-який новий продукт може зайняти на сучасному ринку гідне місце та перевершити пропозиції конкурентів не лише завдяки високій якості, а й за умови правильного позиціювання. Натомість успішне просування можливе тільки у тому разі, якщо бренд привабливий, оригінальний і «смачний». За таких умов він стане впізнаваним, а продукт – популярним. Пиво та пивні заклади у цьому контексті аж ніяк не виняток, стверджують Олександр і Володимир ЮДІНИ – відомі дизайнери та концептори закладів HoReCa, засновники дизайн-студії YUDIN Design. Як із пива можна зробити впізнаваний бренд, а з пабу – по-справжньому трендове місце, брати Юдіни розповідають проєкту Beer. Technologies&Innovations.
Читати даліДва тижні тому пивоварня «Правда» відкрила тестовий мікро-паб на півдні Львова – Правда Craft Mission. Про це пише у своєму Facebook засновник Юрій Заставний.
Читати даліЯкщо ви досі не опікувались питаннями охорони прав інтелектуальної власності, то хочемо підкреслити, що інтелектуальна власність – це така ж ваша власність, як приміщення броварні або обладнання для варки, яка підвищує загальну цінність і вартість вашого пивного бізнесу. Ваші матеріальні активи – це будівлі, обладнання, фінансові активи, а нематеріальні активи – це всі результати вашої творчої та інноваційної діяльності, починаючи від ноу-хау «рукастих» пивоварів при варці пива до найменувань пива, авторського дизайну пивної тари та спеціалізованого програмного забезпечення для автоматичних чи напівавтоматичних пивоварень, розповідає керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук у галузі права, патентний повірений України №4 Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН.
Читати даліНа IX Форумі пивоварів і рестораторів засновники пивоварні Ale Point з Харкова здивували незвичайною виставкою – картин-етикеток. Головний посил – що етикетка, а з нею і пляшка гарного крафтового пива може бути ефективним носієм інформації, нарівні з книгою чи газетою. Так це чи ні, і як пивоварам удалося створити незвичайні картини, – у цьому репортажі. Запрошуємо до перегляду! Нехай живе крафт!
Читати даліКак пишет Profibeer, интерес к крафтовым лагерам рос последние пару лет, и 2020-й усилил эту тенденцию. О том, почему в новой реальности крафтовые лагеры особенно интересны пивоварам и потребителям, в журнале Seven Fifty Daily рассказывает Тара Нурин.
Читати даліСвітовий локдаун і вимушена самоізоляція сотень мільйонів споживачів не привели до зростання вартості брендів найбільших виробників пива, повідомляє НВ.
Читати даліУспіх крафтового бізнесу залежить від багатьох факторів, зокрема, для досягнення та, головне, утримання конкурентоспроможності власної пивоварні необхідно не тільки постійно розвивати бізнес, нарощуючи обсяги виробництва і продажів, а й подбати про його правовий захист. Сьогодні жодне підприємство не може працювати без використання у своїй діяльності об’єктів інтелектуальної власності (ІВ), оскільки таке використання дозволяє бізнесу отримати максимальний комерційний зиск від створеного ними інтелектуального продукту та підвищити конкурентоспроможність власних продуктів і послуг шляхом запобігання несанкціонованому використанню своєї ІВ третіми особами. Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», президент Української Групи Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (УГ АIPPI) Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН роз’яснила, як пивоварням, пабам чи іншим пивним закладам убезпечити свою інтелектуальну власність від копіювання у статті журналу Beer.Technologies and Innovation № 9.
Читати даліПочинаючи з січня 2020 року, кількість відвідувань сайту «Пиво. Технології і Інновації» beertechdrinks.com невпинно зростає. Так, у травні цей показник виріс на 36,16% у порівнянні з минулим місяцем, а кількість переглядів збільшилась на 27,55%.
Читати далі«Незалежні броварні України» об’єднують невеличкі крафтові броварні, що відповідають критеріям Директиви Ради ЄЕС від 19.10.1992. Згідно яких, «Незалежний малий пивоварний завод» визначається як броварня, що виробляє менше 200 тис. гектолітрів на рік, має ліцензію на виробництво пива, та є юридично і економічно незалежною від великих виробників пива. В Україні під такі критерії підпадає близько 150 броварень, які разом виробляють лише 2% від загального виробництва пива в Україні.
Читати даліФранчайзинг надає унікальну можливість особам, котрі хочуть розпочати власний бізнес, протестувати себе як власника своєї справи і при цьому заздалегідь прорахувати потенційні ризики. Саме тому модель франчайзингу досить активно розвивається в нашій країні. Розібратися в питанні проєкту “Beer. Technologies & Innovations” допомагала експерт Олена Шамріна.
Читати далі