Лайнап пивоварень і сортів на Kyiv Beer Festival

29 Червня 2021

Фестиваль
2-4 липня відбудеться фестиваль KYIV BEER FESTIVAL. Як розповідають організатори, пивоварні представлять понад 300 сортів пива. Що ж чекає на учасників фестивалю?

У мережі Facebook організатори анонсували перелік пивоварень і сортів, які вони презентують:

🍻 Ale Point brewery Харьков здивує ексклюзивним томатним Gose та Special Imperial Stout “Royal Hops” з українським ячмінним солодом у поєднанні з німецькими карамельними й підсмаженими ячмінними солодами.
🍻 До Boozyman Brewery завітай за Margarita Gose – пивним поглядом на коктейль Маргарита, за легким Micro NEIPA “Micronomicon”, за сухим і зовсім несолодким Peated Imperial Stout “Oran Na Mara” з додаванням віскарного димного солоду та за Sour IPA з додаванням великої кількості пюре маракуї та хмелів Citra й Amarillo.
🍻 Солом’янська броварня презентує Hoppy Lager – легкий ароматний лагер золотистого кольору з зеленуватим відтінком, з додаванням великої кількості ароматного хмелю в процесі бродіння (золотого призера дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 категорії India Pale Lager). А також Imperial Stout – щільний і досить міцний стаут, настояний з вишнею, на етапі бродіння, має винний аромат з нотками вишні та кави.
🍻 Holiday Brewery познайомить з: Honey Booze – напій зі збродженим медом різнотрав’я, гречаним медом та хмелем з нотками хмільної гірчинки; перрі Sweet Pear – сидр з додаванням екстракту груші; Cannabis cider – сидрова основа з додаванням натурального екстракту конопель, що створюють легкий напій з бітерною ноткою.
🍻 Berezan’s Brewery – Березанська Броварня приготували для гостей фесту крафтовое пиво Цитрус IPA з інтенсивним хмелевим ароматом з тропічними фруктами, нотками соковитого грейпфрута та цитрусових та хмелевим смаком з помірною гіркотою. А також напівтемне, нефільтроване, освітлене, непастеризоване Березанська Янтарне, яке відрізняється легким хмелевим ароматом та м’яким солодовим смаком із тонкими карамельними та медовими нотками.
🍻 Cider Degustator презентують неймовірний сидр: Trabanco Natural Camin з іспанської провінції Астуріас з вираженою кислотністю в смаку, завдяки унікальним сортам диких астурійських яблук; Maeloc Natural Organic – тихий іспанський сидр з Галісії, який складається з органічних галісійських яблук і проходить 4 місяці бродіння перед розливом у пляшки.
🍻 Litopys познайомить з двома особливими сортами: тютюново-гострий стаут Chortomlyk та Zireael – пшеничне пиво із м’ятою та лаймом, освіжаюче, питке, ароматне, незвичне.
🍻 Дідько дивуватимуть освіжаючим томатним Gose з додаванням тобаско і доповнений приємним торфом. Освіжаючий, питкий, з кислинкою та сіллю на губах.