Tallinn Craft Beer Weekend перенесли на серпень

17 Лютого 2021

Фестиваль
Як повідомляють організатори, фестиваль Tallinn Craft Beer Weekend,  запланований на 30 квітня – 1 травня, вирішили відкласти на серпень.

Рішення аргументують тим, що навряд чи до 30 квітня будуть зняті обмеження на поїздки і буде безпечно збирати безліч людей в замкнутому просторі. Однак вони сподіваються, що до серпня ситуація налагодиться, і фестиваль все ж можна буде провести.

Ті, хто вже купив квитки, але не зможе приїхати на фестиваль в серпні, можуть до 31 березня подати заявку на повернення грошей. Для цього потрібно написати на tagasiost@piletilevi.ee, вказавши своє ім’я та номер транзакції, який значився в квитку.  Після 31 березня заявки на повернення розглядатись не будуть – квитки залишаться дійсними на 6-7 серпня. Після того як стане відомо число повернутих квитків (орієнтовно в середині квітня), буде відкрита додаткова продаж.

30 квітня – 1 травня мав відбутися  й Mikkeller Beer Celebration Copenhagen. Його теж відклали, тільки на 22-23 жовтня. Скасували в цьому році Toer de Geuze, який запланували  на 1-2 травня – дні відкритих дверей на бельгійських пивоварнях відбудуться наступного року.