У Рівному відбудеться фестиваль автентичної кухні «МАЦИК»

13 Травня 2021

Фестиваль
Для збереження та популяризації традиційної кулінарної спадщини, промоції
міста Рівне, в рамках святкування Дня Європи в Україні, 15 травня 2021 року у Рівному відбудеться гастрономічний фестиваль автентичної кухні «МАЦИК», на якому будуть представлені страви Рівненщини та Любельщини (Польща). Подія відбудеться з 17:00 до 22:00 майдані «Reikartz Бергшлосс Рівне» (вул. Петра Могили, 14). Вхід вільний, проте організатори чітко дотримуватимуться карантинних вимог та регулюватимуть кількість відвідувачів.

Під час фестивалю відбуватимуться кулінарні майстер-класи приготування автентичних страв та напоїв з Рівненщини та Люблінського регіону (Польща) за участі господинь з Полісся, шеф-кухарів ресторацій Рівного та Любліна, зіркових гостей з України.

Фестиваль автентичної кухні «МАЦИК» відбудеться у змішаному форматі:

– Офлайн. Подія відбудеться з 17:00 до 22:00 майдані «Reikartz Бергшлосс Рівне» (вул. Петра Могили, 14). Вхід вільний, проте організатори чітко дотримуватимуться карантинних вимог та регулюватимуть кількість
відвідувачів.

– Онлайн. За прямою трансляцією можна спостерігати у Facebook та YouTube, на сторінках ГО «Агенція сталого розвитку міста», партнерів та офіційній сторінці фестивалю «Кулінарна спадщина Рівненщини: МАЦИК»

https://www.facebook.com/rivnematsyk

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
15:00 — 17:00 Міжнародна конференція «Гастроспадщина регіонів».
17:00 — 17:30 Офіційна частина відкриття фестивалю, представлення регіональних
страв.
17:30 — 20:00 Кулінарні майстер-класи приготування страв Рівненщини та
Любельщини, а також виступи фольклорних колективів з Полісся та Рівного.

20:00 — 22:00 Культурно-розважальна програма: Micik Gonibez з програмою
«УКРОТЕКА» та етно-гурт ватага «Joryj Kłoc» (Львів).

Організатор фестивалю автентичної кухні «МАЦИК» ГО «Агенція сталого розвитку міста». Партнери: Рівненська міська рада, управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, відділ міжнародних зв’язків виконавчого комітету Рівненської міської ради, Адміністрація міста Люблін, Рівненська ОДА, група компаній «Алатир-Інвест», мережа готелів таьресторанів «Рейкарц», Рівненський пивзавод «Рівень» та пивна ресторація «КАНТ».

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

За зміст несе відповідальність лише ГО «Агенція сталого розвитку міста», і він не відображає позиції Європейського Союзу.