Українські та закордонні пивні події: чого варто чекати цьогоріч?

14 Травня 2021

Пивні події
Після складного 2020 року світ поступово повертається до звичного темпу, а відтак відновлюється робота виставок, конференцій та фестивалів. Що заплановано цьогоріч – читайте в матеріалі.

Українські пивні події 

Від сьогодні будемо смакувати крафтовим пивом та насолоджуватися музикою з вінілів. 14-16 травня пройде Craft Beer & Vinyl Music Festival. Фестиваль пропонує привабливе поєднання крафтового пива і музики з вінілу. Це буде вже восьма версія фестивалю. Все розмаїття пивних смаків запропонують більше 50 пивоварень і домашніх пивоварів. Тут слухають вініл і  пиво п’ють винятково зі скляних келихів.

Kyiv Beer Festival 02-04 липня

300 сортів крафтового, пивовари з усієї України, пивні гіки та друзі дитинства чекатимуть на тебе у липні на KYIV BEER FESTIVAL. Давай тримати дегустаційний келих за ніжку і довго міркувати про ароматику?
Ти зможеш продегустувати найкрутіший лавандовий Milk Stout або Double IPA, реберця BBQ або сандвіч з пастрамі. Не любиш експериментувати – тоді вдаримо по класиці і з’їмо той самий XXL чебурек!
Odessa Beer Festival 28-30 травня

Це буде цілих три дні шаленого смаку від кращих пивоварів та вуличних рестораторів країни!

Для тебе найулюблені музичні колективи, діджеї та популярні ведучі. Конкурси, розіграши та багато інших розваг! Пам’ятай що саме пиво смакує лише у склянці, тому за правилами фесту, мусиш отримати фестивальну склянку, щоб отримати улюблений напій!
Кожен сезон одесити та гості міста можуть скуштувати рідкісні сорти пива зварені спеціально до фестивалю, дізнатися про історію створення та особливості споживання справжнього трендового пива, насолодитися атмосферною музикою.
Закордонні пивні події 

Craft Beer Helsinki, 1-3 липня
Уже вп’яте Гельсінкі на три дні стане місцем збору для біргіків і крафтових пивоварів зі всього світу. Свято любителів пива пройде на Залізничній площі. Учасники – 30 топових броварень, які представлять свої найцікавіші сорти.

www.craftbeerhelsinki.fi

Tallinn Craft Beer Weekend, 6-7 серпня
Помітна подія для крафтового пивоварів і любителів пива в Європі і найбільший пивний фестиваль у Балтійському регіоні. Організовує його пивоварня Põhjala. Спочатку фестиваль повинен був відбутися в кінці квітня, але його проведення перенесли на серпень з надією на покращення епідеомілогічної  ситуації. У 2020 році TCBW був скасований, проте попередньо придбані квитки залишилися дійсні на 2021 рік.

www.tcbw.ee

Zlatá pivní pečeť, 20-25 вересня
Міжнародний пивний фестиваль Zlatá pivní pečeť з більш ніж 30-річною історією. Кращих учасників нагороджують «Золотою пивною печаткою» – найпрестижнішою нагородою для пивоварів в Чехії.

www.pivofestival.cz

MBCC 2021, 22-23 жовтня
Наймасштабніший фестиваль крафтового пива, що збирає близько сотні пивоварень з Європи, Азії та США. У числі учасників MBCC – лідери Untappd і перспективні новачки. Щоб розмістити їх усіх, фестиваль проходить в чотири сесії, під час кожної: склад пивоварень на майданчику повністю оновлюється. Організовує подію пивоварня Mikkeller.

mikkeller.com/events

Budapest Beer Week, вересень
Помітне європейська подія для шанувальників крафтового пивоваріння, яке пройде в 2021 році в скороченому  форматі, з меншим числом учасників. Планується, що ця зустріч відбудеться у вересні. Повноцінну, третю Budapest Beer Week переносять на 2022 рік.  Проте квитки 2020 року залишаються дійсними.

twitter.com/bpbeerweek

Minsk Craft Beer Fest, дата невідома
Фестиваль, який збирає на одному майданчику крафтові пивоварні пострадянського простору та Європи. Організатори планують проведення Minsk Craft Beer Fest, але поки не повідомляють дати. У 2020 році подію скасували, але не через пандемію, а через політичну обстановку в Білорусі.

https://instagram.com/minskcraftbeerfest

BrauBeviale,  8 листопада 2022 року
Найважливіша міжнародна виставка товарів для пивоваріння та виробництва безалкогольних напоїв, яку відвідують близько 40 000 гостей-професіоналів. BrauBeviale проводиться з 1963 року з періодичністю раз на два роки. У 2020 році виставка відбулася в онлайн-форматі, перенести її на 2021 рік також не вдалося.

www.braubeviale.de