Beermaster Day 4.0 представить 300 сортів пива від 60 пивоварень

12 Червня 2019

Фестиваль
21 і 22 червня на ВДНГ (просп. Глушкова 1, пав. 1. ) відбудеться вже четвертий Beermaster Day від Сільпо. Організатори обіцяють 12 країн, 60 пивоварень і 300 сортів пива! Вперше на Beermaster Day буде представлено Gin Room: джин, як і крафтове пиво, є одним з найбільш динамічних трендів світу.

У програмі заходу – майстер-класи, дегустації і спілкування з пивоварами та дистилерами. З цікавинками цьогорічного Beermaster Day знайомить Пиво в столиці.  Тож, в 2019-му році вперше на фестивалі буде презентовано пиво таких броварень:

– Uiltje Brewing Company — крафтова пивоварня з Нідерландів, випускає дуже добрі сорти, це той випадок, коли скуштувати щось від них треба обов’язково.

– Boyne Brewhouse — абсолютна новинка на нашому ринку з Ірландії, і для багатьох — темна конячка.

– Samuel Smith — цю англійську броварню знає кожен бірґік, чого вартий лише їхній Organic Chocolate Stout.

– De la Senne — назва не нова для нас, проте їх пиво не завжди присутнє, то ж пора виправляти цей недолік.

– Lindemans — а цей бренд ще менш незвичний для нашого вуха, ці виробники ламбіків здобули багато шанувальників і у нас.

– Mount Saint Bernard Abbey — єдина траппістська броварня в Англії, велике диво, що Сільпо вдалося привезти це пиво.

– Charles Wells — цікаво, що сорти цього підрозділу великої компанії Marston’s вже давно є у магазинах, але ж на BMD їх ставлять вперше.

– Saint Sylvestre — французський представник з брендом “3 Monts”, колись давно Фозі-груп мала потужну лінійку імпорту зі Франції, чи станемо ми свідками відновлення цього?

– Černá Hora — нещодавній новачок з Чехії, хоча старожили пивного ринку в Україні звісно пам’ятають цю броварню.

Повне занурення у пивну культуру й атмосферу драйву у компанії з однодумцями на Beermaster Day 4.0 обіцяють організатори.