Beermaster Day представить 200 сортів пива від 35 пивоварень з 10 країн

29 Травня 2018

Світові тренди
Вже втретє Власний імпорт «Сільпо» проводить Beermaster Day! 1-2 червня любителі пива матимуть змогу зануритися у світ пивних смаків та стилів на цьому святі пива. Дводенний фестиваль відбудеться за адресою вул. Десятинна, 12. Цього року будуть представлені 75 нових сортів, яких не було на минулому Beermaster Day!

Попередні заходи викликали чималий інтерес як серед пивної спільноти України, так і серед шанувальників цього напою.

Beermaster Day – 2018 – це чудова нагода розібратися у пиві, продегустувати найкращі його сорти з усього світу, навчитися правильно поєднувати пиво та їжу і просто розширити свої пивні горизонти.

Ось лише декілька причин не пропустити це свято пива:

Відтепер фестиваль дводенний, а це означає більше пива, більше смаків, більше одиниць пивного досвіду.

Можливо, ви прийдете з кимось, хто не любить пиво (такі люди існують???), або захоче випити щось крім нього. Відтепер на фестивалі будуть представлені сидри. Власний імпорт «Сільпо» презентує одразу три виробника з Франції, Англії та Ірландії.

Будемо не просто дегустувати пиво, а й правильно поєднувати його зі стравами! У рамках фестивалю пройдуть 5 дегустацій з представниками броварень з Італії, Бельгії та України.

А якщо все зазначене вас не переконало, то також у вас буде можливість:

  • Спробувати пиво, витримане у дубових бочках
  • Продегустувати пиво, зварене монахами ордену трапістів
  • Дізнатися, хто з локомотивів крафтового руху в України зварив найбільш цікавий, смачний, ексклюзивний сорт для Beermaster Day – 2018. Varvar чи «Правда»?
  • Оцінити вперше представлений в Україні крафт з Ізраїлю та багато нових релізів із США, Бельгії та інших країн

Ну а хто вже відвідував Beermaster Day раніше, знає, що безлімітне спілкування з представниками пивоварень з усього світу стане приємним бонусом.