Bergshloss Beer Fest Rivne: вперше у Рівному відбудеться фестиваль пива, сидру і віскі

02 Березня 2020

Фестиваль
Запрошуємо виробників та поціновувачів пива, сидру та віскі на фестиваль Bergshloss Beer Fest Rivne! Захід пройде 22-23 серпня 2020 року в Рівному, локація – Арт-зона «Рівень». Будемо дегустувати, знайомитися та спілкуватися, а головне – підтримаємо вітчизняних виробників та популяризуємо бренд Ukrainian Beer!

Bergshloss Beer Fest Rivne – це абсолютно новий формат заходів для Рівного, одночасно з тим, продовження традиції проведення фестивалів крафтового пива у різних містах України – розвиток культури споживання, популяризація натуральних високоякісних напоїв вітчизняних виробників. Культурне дозвілля у поєднанні з новим досвідом, виховання свідомого і помірного споживання алкоголю. Новий погляд на пиво, сидр та віскі, як на мистецтво та ремісничі шедеври. Формуємо разом нове ком`юніті, долучайтеся – буде весело, цікаво та смачно!

Організаторами фестивалю виступають Арт-зона «Рівень» і журнал Beer Technologies.

До участі запрошуються пивзаводи, пивоварні, крафтові міні-броварні, імпортери пива, ресторани-пивоварні, домашні пивовари, виробники віскі, сидру, квасу та інших натуральних напоїв  на базі хмелю, фруктів і ягід.

Впевнені, що жодний фестиваль не обійдеться без смачної їжі та вдалого фудпейрингу. Тому запрошуємо виробників і торгові підприємства сектору вуличної їжі.

Зрозуміло, що за дегустаціями, смаколиками, спілкуванням та розвагами у зонах відпочинку дорослим гостям свята сумно не буде. Малеча теж не нудьгуватиме: будуть організовані дитячі майданчики, майстер-класи та інші розваги.

Чекаємо на участь представників Клубу рівненських байкерів, які придадуть драйву нашому фестивалю.

Зустрічаємося 22-23 серпня 2020 року!
Час: субота з 12:00 до 22:00, неділя з 11:00 до 22:00
Правила: пиво п’ють тільки зі скляних келихів з логотипами