День Святого Патрика в українських пивоварнях: де і як відзначатимуть

12 Березня 2018

Подія
Наближається найзеленіше пивне свято року! Такий день не можна пропустити, вважають українські пивовари. Тож, пивні урочистості відбудуться в Києві, Миколаєві, Одесі, Дніпрі. На гостей чекає пиво, ірландський віскі, цікаві дискусії, запальні танці та музика.

Начесть Дня Святого Патрика у Varvar brewery презентуватимуть нове пиво і обіцяють подискутувати, чи справді Св. Патрік є покровителем пивоварів, чи перетворював він воду на пиво, що люблять пити лепрекони та ще багато інших тем в арсеналі варварівців. А от зеленого пива не буде, на кранах у Varvar brewery з`явиться червоний ірландський ель – пивовари вирішили звернутися до витоків.

“Приходьте куштувати нове пиво, спілкуватися з пивоваром і всяліко файно проводити час”, – закликають варварівці. Ірландська презентація стартує 13 березня о 18:00.

В миколаївському пабі Drunk Patrick зелене свято відзначатимуть 16 березня. Обіцяються велесощі, пиво та ірландський віскі під музику O’Hamsters.

Запрошує на свято і київська пивна ресторація «Чорне Порося»: на 17 березня анонсують святкову програму, конкурси, танці та багато пива. Обіцяють пригощати спеціальним сортом крафтового пива. Початок о 19:00. Гостям, одягнених в зелені кольори, комплімент від ресторації.

Запаслися пивом та віскі й у дніпровсьому пабі “Три ноги”. 17 березня дружною командою тут відзначатимуть день ірландської душі – широкої, волелюбної і веселою.

Нагадаємо, 17 березня в Одесі відбудеться масове ірландське святкування Дня Святого Патрика. У програмі: флешмоб під живу музику, справжній Ірландський парад у супроводі групи Jolly’s, майстер-клас з ірландських танців, концерт. І звичайно ж у гостей свята буде можливість скуштувати справжнього ірландського пива! Місце дислокації – Міський Сад, початок о 12:00.