Фестивальна зима

10 Грудня 2018

Заходи
Крафтовим пивом можна насолоджуватися цілий рік! Тож уже бронюйте білети на Christmas beer festival, що відбудеться 15-16 грудня в Ессені (Бельгія). Пригощатимуть гостей більш ніж 150 бельгійськими сортами зимового та різдвяного пива. І це далеко не єдиний зимовий пивний фестиваль, який чекає на поціновувачів крафту.

4-5 січня на вас вже чекають в Латвії на Riga Craft Beer Weekend. На кранах – близько 500 сортів пива від крафтових броварень з різних країн. Наприклад, Lervig, AleBrowar, Van Steenberge, Stone Brewing, Bad Luck Brewing, Mallaskoski, Õllenaut, BrewDog, Tanker, Victory Art Brew, «Бакунин», Malduguns, Labietis. Що приємно, білет на фестиваль надає змогу спробувати необмежену кількість сортів.

29-30 січня професіоналів галузі запрошують до Праги на Pivo Bier Ale EXPO 2019. Це професійна виставка, присвячена темам пивоваріння, продажів та експорту пива.

280 сортів пива від 70 пивоварень та частування від 8 кращих шеф-кухарів запропонують на Bruges Beer Festival 2019 у Бельгії. Фестиваль пива та пивної кухні триватиме з 31 січня до 5 лютого у місті Брюгге.
З 16 по 19 лютого 2019 року в Італії (Ріміні) триватиме 5-та міжнародна виставка BEER ATTRACTION, присвячена спеціальним пивам, крафтовому пиву та харчовим продуктам для HoReCa.