Home Brewery Awards: 27 жовтня у Києві оберуть краще Гарбузове пиво на конкурсі домашніх пивоварів

18 Жовтня 2019

Домашнім пивоварам
В тебе є мета? Ти мрієш вийти на новий рівень? Хочеш, щоб саме твоє пиво стояло на крані у Punkraft і не тільки? Віриш у те, що його оцінять абсолютно всі? В тебе є така можливість – конкурс домашніх пивоварів Home Brewery Awards, що відбудеться в барі Punkraft вже 27 жовтня.

На конкурсі представляється виключно Гарбузове пиво. Стиль за BJCP – 30В Осіннє Сезонне Пиво (з прянощами, янтарним або медовим кольором, помірно повним тілом, злегка зігріваючим завершенням).

Судді конкурсу: Павел Гайдаржи, Alex Leit, Дмитрий Некрасов, Юрий Семенов.

– Висококваліфікована комісія, усі члени котрої – практикуючі! Участь – безкоштовна! Нам потрібен ваш ентузіазм, а також 3л звареного пива, яке розлите у скляні пляшки, – відзначають організатори.

Про конкурс: в назначений час конкурсанти, судді та гості збираються в барі. Розпочинається дегустація заявлених зразків НАОСЛІП. Все чесно. Судді оцінюють кожен зразок за 50-бальною шкалою @BJСP. Після того, як всі зразки продегустували і судді, і гості, розпочинається голосування серед гостей. Обирається пиво глядацьких симпатій!

Призовий фонд: головний партнер конкурсу – пивоварня Rebrew. Саме тут головний переможець зможе зварити ТОННУ пива за власною технологією і розпочати продаж у кращих барах України (200 л із загальної кількості віддають переможцю).

Наступний партнер конкурсу – Solodok. Цей магазин дарує сертифікати на свою продукцію (пивоварам там буде що придбати!).

Також буде вручений приз глядацьких симпатій. Це – 50% на професійне навчання Brewery courses-master brewer/Курси пивоварної справи-майстер пивовар, на завершення яких Ви здобудете кваліфікацію, підтверджену державним свідоцтвом: фахівець «Інноваційних технологій бродильних виробництв (з напряму: майстер-пивовар)».

Для реєстрації в конкурсі необхідно заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScg4FQXsjjp_MFKFnS__efLKrMtKxN65ErUratWMLGcgBZvSA/viewform

До уваги учасників! Настанови від організаторів:

Найголовніше – загальний баланс! Пам’ятайте, що в осінньому сезонному пиві база має бути збережена у найкращому її прояві, а додатки повинні гармонійно прикрашати! Якщо ви додаєте спеції, трави чи додаткові джерела цукрів, вони повинні бути помітними, тобто має бути очевидно, що це пиво зі спеціями, але без ідентифікації кожної з них (навіть, якщо вони зазначені).

Щодо кольору: як правило, від бурштину до міді. Напівпрозоре, можливе холодне помутніння. Піна має бути добре сформована, її колір може бути рудуватим або кавовим.

Аромат пива повинен переносити нас на вечір Подяки в американській сім’ї, де на столі прийнято ставити гарбузовий пиріг, цукати та інші традиційні страви. Чудовим буде запашний відтінок меду.

На смакові можете не обмежуватися, але майте на увазі, що дотримуєтеся певного стилю, який передбачає пряність та цукрові нотки. Дуже доречними будуть осінні спеції, карамельна солодкість, присмак тостів із скоринкою, горіхового печива.
Фінал переважно повний і насичений, часто з незначними алкогольними нотами. Профіль палених солодів в основному відсутній.

В цілому, ми хочемо побачити вашу творчість та креативність, а найголовніше, наполегливість у пошуках того самого ідеального варіанту!

В описі до свого пива ви маєте зазначити базовий стиль пива, але це не обов’язково має бути класичний стиль. Вкажіть, які спеції, трави чи овочі додані в пиво, окремий перелік непотрібний, якщо використана відома суміш (наприклад, суміш для гарбузового пирога). Алкогольний вміст зазвичай вище 5%.