Italian Exhition Group: 21-24 лютого в Італії відбудеться виставка BEER&FOOD ATTRACTION

16 Липня 2020

Під знаком #safebusiness
VII виставка BEER&FOOD ATTRACTION пройде під знаком #safebusiness  з 21 по 24 лютого 2021 року в Ріміні. Налагодження мереж, нові бізнес-моделі, обмін досвідом – ключові теми заходу.

Підготовка виставки набирає обертів, актуальність її теми підтверджують провідні компанії. Основний бізнес розширюється, зберігаючи в своєму центрі всесвіт якісного пива, від ремісничих – до спеціалізованих сортів пива, але рішуче поширюється також на безалкогольні та спиртні напої. Учасники виставки та професіонали отримають повний огляд галузі, починаючи з національного і міжнародного асортименту пива й напоїв, закінчуючи світом Food for Horeca.

У рамках B&F Attraction презентують з понад півсотні рішень, які присвячені професійном заходам безпеки  під час приготування та подачі їжі та напоїв.

Одночасно відбудеться  BBTech Expo – виставка технологій та обладнання для виробництва та упакування напоїв.

В Італії на B&F Attraction та BBTech Expo презентують рішення для відновлення продуктової галузі, яка чи не найбільша постраждала під час пандемії: від виробництва до постачання і продажу продукції в барах, пабах, пивних ресторанах та піцеріях.

Тут  представники галузі зможуть посмакувати пивом, скуштувати різні сорти напоїв (мінеральна вода, безалкогольні напої та спиртні напої), які відповідають стандартам Horeca і виготовлені з  використанням найновіших технологій.

BEER&FOOD ATTRACTION – динамічна зустріч зосереджена на інноваціях та перспективах бізнесу.

Відзначимо, виставка 2021 року зорієнтована на професіоналів і представників зазначених галузей.