Janzen Beer Fest 2019 відбудеться 26 жовтня у Запоріжжі

24 Жовтня 2019

Фестиваль
Щорічний фестиваль Janzen Beer Fest, що проводиться на честь засновника першого у Запоріжжі (Олександрівську) пивоварного заводу, Генріха Янцена, змінює формат, локацію та програму. Тож, пивне дійство відбудеться 26 жовтня на локації Платформа Дві Башти, повідомляють організатори.

Чого чекати? 15+ пивоварень та домашніх пивоварів з щонайменше 10 міст України, різноманітні фудкорти, лекції, дегустації, інтерактиви, тощо.

Серед учасників фестивалю – пивоварні KF Brewery, D.Kit Family Brewery, SDbrewery, Drunk Mushroom, MOVA brewing co., Cinema Brewery, Домашій пивовар Андрій Гудков, Katran Brewery, Viktor Vashchuk з Altbier, Creative Association of Brewers, Rock Dog Brewery, DiD Craft Beer.

Крім того, на локації будуть присутні пивотеки MOVA Import та Beerbook пивотека, а для тих, хто не планує смакувати пивом, неймовірні напої запропонує L’kvasso Craft Hub!

Частувати обіцяють смаколиками для найвибагливіших: можна буде як пообідати традиційними українськими варениками, так і посмакувати ексклюзивними – з мангалу, чи поласувати устрицями.