Київський CRAFT BEER FEST у цифрах: 150 сортів та 12 тонн випитого пива

04 Вересня 2018

Фестиваль
VII фестиваль крафтових пивоварень, що відбувся 1-2 вересня в Києві, знову перевершив попередні за розмахом і кількістю відвідувачів. На фестивалі свою продукцію представили 40 пивоварень зі всієї України. Гості ознайомилися з більш ніж 150 сортами хмільного напою, а пивовари довели, що пиво буває не тільки темним, світлим і нефільтрованим, а ще фруктовим, квітковим, шоколадним, з паленим солодом або молочним. На вході кожен любитель крафта отримав фірмовий келих для дегустацій, а павільйон був обладнаний омивачами з питною водою, аби кожна дегустація дозволяла відчути чистий смак нового сорту пива. Всього за два дні фестивалю гостями було продегустовано близько 12 тонн крафтового пива.

Пивовари презентували як свою “класику”, що давно полюбилася аудиторії, так і дещо особливе – сорта, зварені спеціально до фестивалю.

Nos Tywyll Craft Brewery підготували до феста пиво з досить дивним фруктом – дуріаном, що врадає диким ароматом та незвичайним смаком. Ще одна новинка – чіча, схожий на пиво напій інков з кукурудзи. Рівенська пивоварня КАНТ привезла грейпфрутовий MILKSHAKE NEIPA 100, DiD – пиво з чорною смородиною. Імпортери Крафтгараж – сезоний Nettles in the Kettles з крапивою. Серед інших смаколиків – пиво з кокосом, м`ятою, еспресо, шоколадом та різноманіними фруктами.

Крім того, на фестивалі працював лекторій, де професіонали крафтового виробництва передавали свої знання, а всі бажаючі могли отримати масу цікавої практичної інформації і корисних знань про пиво, крафтову революцію в Україні і правила дегустації.
Гостей фестивалю також порадували і фудкортом, аби кожен міг перейнятися процесом food pairing і знайти ідеальні пари поєднання закусок і пива. Крім дегустації пива і закусок гості могли провести час в зоні відпочинку, відвідати зону барбершопу. На фестиваль приходили з дітьми, адже і для них було багато цікавого: батути, електромашинки, тир, м’який боулінг і багато іншого. А для тих, хто хотів поєднати смачне із корисним, міг спробувати свої сили на майстер-класі з пивної йоги. Все для комфортного відпочинку всією сім’єю!
Craft Beer Fest – це новий погляд на традицію пивоваріння. Нові сміливі рецепти і кращі сорти крафтового пива, які збираються на одній території фестивалю, здатні порадувати навіть найвибагливішого крафтового гурмана. А головна відмінність Craft Beer Fest від інших пивних фестивалів України – це можливість познайомитися не тільки з лідерами крафтової індустрії України, добре відомих на ринку, а й дізнатися про нові пивоварні, які тільки заявляють про себе.
– Наша мета – показати максимальне розмаїття авторського пива, зробленого українськими пивоварами. З кожним фестивалем учасників-пивоварів стає все більше, а це означає, що український крафт розвивається, потроху виходить на ширший ринок і стає популярнішим серед українських поціновувачів пива. З’являються нові сорти, пивовари експериментують зі смаками, створюючи унікальну рецептуру. Наші фестивалі – це можливість познайомитися з багатьма брендами крафтового пива з усієї України на одній території. Як правило, 50% учасників – нові пивоварні, які тільки заявляють про себе, і ми з радістю їх підтримуємо. На фестивалі можна спробувати те, що ніде не знайдеш – сьогодні у Києві, наприклад, всього три мультитаба, де представлено крафтове пиво різних виробників. Ми раді, що крафтоманів стає все більше з кожним роком – про це свідчить кількість відвідувачів, – ділиться організатор фестивалю Тимур Герасимович.