Kyiv Beer Festival: море пива та емоцій

09 Липня 2021

Фестиваль
Минулих вихідних відбувся наймасштабніший пивний фестиваль столиці — Kyiv Beer Festival. Організатори розповідають, чим займались гості фестивалю упродовж 2-4 липня на Арт-заводі Платформа.

На локації організатори зібрали 54 пивоварні, які презентували понад 300 сортів крафтового пива та сидру. Різноманітний смак та ароматика не залишили байдужими нікого, бо скуштували різне: Berrywine у Дідько, Paranoid у Hrew Brew, Flamango у Харкiвської Зернової Пивоварні, Imlerial Porter у Крафтгараж, Coconut Vanilla Stout у Дудляр.

Потім відвідувачі дізнавались нове про пінне у своїх скляних келихах на пивному лекторії. Тут Alex Sedov розповідав все про IPA, Віталій Карвига читав лекцію про сидр у світі та в Україні, Сергій Храмцов ділився досвідом про те, чим здивувати любителів крафтового пива в Україні, Віктор Юхно розказував про пивні експерименти, Олексій Симоненко мав лекцію на тему: «Як створити незалежну сімейну пивоварню без інвесторів, банківських кредитів і при цьому зберігати якість і розвиватися», а Андрій Юраго провів майстер-клас з фудпейрингу.

Kyiv Beer Festival також став зоною футбольних вболівальників. На двох величезних екранах відбувалися прямі трансляції чвертьфіналів EURO-2020.

Організатори зібрали гучну компанію, яка підтримувала українську футбольну збірну у матчі з Англією. Атмосфера не фестивалі нагадувала величезний фан-сектор, який не стихає ні на хвилину.

На фуд-корті на гостей чекало розмаїття вуличної їжі. Понад 40 точок з улюбленими стравами та яскравими новинками. Скуштували легендарну качку від Duck, please, beyond бургер від Kitaika, херінгхендл від Two Sisters&Seledka, корейський стріт-фуд від KIM KIMCHI, страви зі швейцарським наклепом від ProCheese, димне м‘ясо від переможців BBQ чемпіонату України — Just Meat.

А на локал-маркеті зібрали найкращі закуски до ексклюзивного крафтового пива та сидру. Серед них: флагманські м‘ясні продукти від Meat&Roses, снеки з креветками від Yakim’ba, крафтовий сир з натурального фермерського молока від Сирної Майстерні та безліч горішків від Eat My Nuts.

Гості не залишились й без танців. На зеленій сцені всі відривались під Vokal DJ-сет Олега Скрипки, тому навіть дощ обійшов Kyiv Beer Festival стороною.

Також у пивному холі та на зеленій сцені відбулися виступи артистів та бендів: Elijah, Dimitri The Alchemist, Leta, Wonder Land Band, 2tone, Skyline Quintet. А на фуд-корті Kyiv Beer Festival грали ді-джеї, музика не зупинялась на жодній локації.

Під час футбольних трансляцій відвідувачі дивились виступи футбольних фрістайлерів та черлідерів.

На спортивній зоні чекали найактивніших гостей, які змогли випробувати себе бамперболами, слеклайнами, настільним тенісом, тренуваннями з футболу. На дитячій зоні маленьких гостей вражали яскравою анімацією, мистецькими та танцювальними майстер-класами, іграми у мафію, робо-футболом, настільними іграми, власною вечіркою та розіграшами подарунків.

Також дивились кіно просто неба, фотографувались із крутими байкерами, робили татуювання, вигравали подарунки та насолоджувалисьатмосферою Kyiv Beer Festival.