Міжнародна виставка SIMEI гостинно зустріла переможців East European Beer Award 2019 у Мілані

21 Грудня 2019

Подія
16 переможців III Дегустаційного конкурсу East European Beer Award отримали у подарунок поїздку до Мілана та участь у виставці SIMEI 2019! Міжнародна виставка-ярмарок виступила партнером Конкурсу та запросила володарів золотих медалей у кожній з категорій долучитися до світу передових технологій. Журнал Beer. Technolodgies&Innovations традиційно виступив інформаційним партнером заходу.

Виставка-ярмарок проходила у Мілані з 19 по 22 листопада. SIMEI-2019 відкрила майданчики для виноробства, рідких продуктів харчування, крафтового та іншого пива, міцних напоїв, які все частіше обмінюються процесами, методами виробництва, технологіями. Експозиції учасників SIMEI в 6 павільйонах на загальній площі понад 76000 кв. м зібрали близько 700 компаній з 30 країн світу. Участь в заході взяли понад  50000 відвідувачів-фахівців зі 100 країн світу, в тому числі й делегація пивоварів-переможців East European Beer Award 2019 з України.

SIMEI проходить один раз на 2 роки, починаючи з 1963-го. Спеціалізований захід досі залишається єдиним міжнародним майданчиком, на якому експоненти представляють обладнання для виробництва, розливу в пляшки й упаковку всіх типів напоїв та харчових рідин, включаючи вино, міцний алкоголь, спирт, пиво, виноградні дистиляти, соки, мінеральну воду, оцет, рослинні олії.

Нещодавно виставка була суттєво реструктурована, щоб стати безперечним «глобальним» ярмарком технологій, продуктів та аксесуарів для виробництва напоїв. Оновлена версія заходу 2019 року стала переламним моментом в його історії: вперше були представлені пивоварні технології.

Однією з головних тем SIMEI 2019 року стало використання автентичних та сучасних технологій у виробництві та перспективи розвитку галузей напоїв і харчування. Тематика технологічної частини охопила весь ланцюг виготовлення пива від вибору дріжджів, солоду та хмелю до роботи обладнання. Щодня відбувалися конференції та дискусії, круглі столи та презентації.

– На цій виставці я побувала вперше, – ділиться враженнями Оксана ІЛЬГОВА, засновниця харківської пивоварні Ale Point. – Захід дуже пізнавальний, хоча більше спрямований на виноробство. Але загалом було цікаво дізнатися про нові цікаві спрямування, тенденції у цій сфері. Серед іншого, зацікавила інформація про устаткування – лінії розливу й технології пакування. Адже упаковка, яка застосовується у виноробстві, може використовуватися і для пива. Також корисно було дізнатися про матеріали  для рекламного оформлення продукції – етикети, пробки, пляшки та багато іншого. Загалом участь у виставці була корисною!

Приємні та цікаві зустрічі очікували на українських пивоварів не тільки з виробниками обладнання на стендах, а й з колегами зі всього пострадянського простору – Грузії, Молдови, Казахстану та інших країн. Знайомства та обмін досвідом з однодумцями став корисною частиною візиту на SIMEI, відзначає Клара ГУТНІКОВА, головний пивовар «Одеської приватної броварні»:

– На виставці вдалося встановити нові контакти та знайти старих друзів. Стосовно нових технологій, привернули увагу автоматичні та напівавтоматичні лінії розливу пива. Також була представлена скляна тара саме для крафтового пива. Зацікавили нові способи закупорювання пляшок з пивом на тривале зберігання. Загалом виставка об’ємна та інформативна, однак більша частина присвячена вину. Наскільки я зрозуміла, наступного року організатори мають намір значно розшити пивоварний напрям.

Наступна виставка SIMEI запланована на 2021 рік, тож слідкуйте за анонсами в журналі та на сайті beertechdrinks.com!