Найближчі пивні події

16 Серпня 2021

Пивні події
Життя після пандемії поступово повертається до звичного темпу. Відтак, фестів, дегустацій і пивних презентацій стає більше. Чого ж очікувати пивним фанам найближчим часом?
20-23 серпня Odesa Beer Festival
Кращі представники пивної індустрії України представлять свою продукцію в наймасштабнішому форматі! Понад 300 сортів і стилів пива від понад 40 учасників з усіх куточків країни. 30 найяскравіших представників вуличної кухні країни годуватимуть гостей протягом усіх чотирьох днів! У програмі фестивалю традиційно живий звук, популярні ведучі та діджеї! Розіграші та конкурси!
З 20 по 24 серпня у Мукачеві відбудеться фестиваль «Варишське пиво 2021»
Учасниками фесту стануть 15 локальних пивоварів, які представлять різні сорти крафтову. До хмільного напою пропонуватимуть і різні локальні наїдки.
26 серпня у Києві – Tap Takeover кранів Punkraft польською броварнею Hopito
Головний герой заходу — польська крафтова броварня Hopito. Вони захоплюють всі 8 кранів, що у Punkraft зазвичай відводяться під імпортний крафт. На 3 із 8 кранів виставлять пивні колаби Hopito з трьома харківськими крафтовиками: Ten Men, Zen, BeerFreak.

28 серпня, у Харкові  пройде Beer Session 03 від Beerfreak

4-5 вересня пройде фестиваль щорiчний фестиваль крафтового пива Craft Культура

Всіх чекаємо в гості на стадіоні Дніпро-Арена. Тому що в цьому році ми підготували для вас ще більше броварень, більше смакоти на фудкорті та шикарну зону розваг. Не пропусти найяскравішу пивну подію в твоєму місті.
7 вересня, Київ: Артишоки, нектарини, паста і пиво від GoodWine
Ми продовжуємо розширювати межі ваших уявлень про смаки пива та його гастрономічні пари — цього разу у нас три виноси та шість зразків пива до них. Трохи спойлерів: артишоки у фритюрі потоваришують з ароматним ІРА, а ніжна сирна паста — з пшеничним пряним і питним пивом. Більше про смакові нюанси та бір-гастрономію розповість пивний сомельє Олександр Кириленко.
 10-12 вересня Craft Beer & Vinyl Music Festival
Дев’ятий фестиваль крафтового пива та вінілової музики.
Фото: Vgorode