Названо нові дати Beer&Food Attraction 2021

30 Листопада 2020

Beer&Food

Beer&Food Attraction переноситься з лютого на квітень: з  11 по 13 квітня 2021 р. відбудеться зустріч фахівців галузі у виставкому центрі Ріміні.  На 14-15 квітня запланована цифрова програма, яка стане справжнім майданчиком для обміну досвідом між представниками галузі, відвідувачами та міжнародними компаніями. Про це повідомив генеральний директор IEG Коррадо Перабоні.

Beer&Food Attraction 2021, орієнтована на B2B підхід, відкриє новий сезон і запропонує глобальні інструменти конкуренції. Компанії відвідають інноваційну виставку, орієнтовану на бізнес та відносини. Вони зможуть вибрати найбільш підходящі  рішення та використовувати додаткові набори онлайн-сервісів, що сприятимуть ідеальному балансу  між експозицією та цифровим вмістом.

Одночасно відбудеться  BBTech Expo – виставка технологій та обладнання для виробництва та упакування напоїв.

В Італії на B&F Attraction та BBTech Expo презентують рішення для відновлення продуктової галузі, яка чи не найбільша постраждала під час пандемії: від виробництва до постачання і продажу продукції в барах, пабах, пивних ресторанах та піцеріях.

Для  пивоварень відведуть окрему залу – Beer Craft Arena, де учасники виставки зможуть представити новинки літнього сезону 2021 року.

Ріміні – місто, яке знову готове стати столицею пива та напоїв Італії. Нині активно триває підготовка до справжнього пивного тижня. Новий масштабний захід  об’єднає виставку та місто, інтегруючи B2B подію у виставковому центрі у відкриту для громадськості.