Odessa beer fest в Дюківському парку: 42 пивоварні з усієї України і 280 сортів пива

31 Травня 2021

Фестиваль
З 28 по 30 травня пройшла головна пивна подія Одеси – Odessa Beer Festival. Локацією для фесту, як і минулоріч, став малий ставок. Навколо водойми розташувалися намети крафтовиків і фуд-корти, а на острові – сцена. На фестивалі зібралось чимало любителів лагерів, елів і портерів.

Як розповідає видання “Думская”, цього року організаторам вдалося зібрати на одному майданчику 42 пивоварні, 36 з яких – крафтові. Географія учасників вражаюча – Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Кривий Ріг і безліч регіональних пивоварень.

Останні, до слова, зовсім не поступаються крафтовим. Наприклад, Кілійська пивоварня зібрала велику чергу, а бармени ледь встигали наповнювати келихи з чотирьох кранів.

Технолог пивоварні Алена Захватаєва пов’язує такий успіх з тим, що в Кілії варять перевірені часом і затребувані сорти: лагери і легкі елі.

Ми не крафтовики, що не варимо  пива з восьминогами й з морською сіллю, – жартує Олена. – Ми орієнтуємося на той продукт, який люди хочуть пити постійно: світлі і темні лагери. Наш темний лагер, до речі, взяв золоту медаль в цьому році на конкурсі в Рівному. Мені здається, що законодателі – це Чехія і Німеччина, і люди хочуть як там холодного світлого пива і ми повинні відповідати і бути не гірше.

Як розповів один з організаторів Odessa Beer Festival Станіслав Підлубний, в цьому році захід побило відразу кілька попередніх рекордів і загрожує знову стати наймасовішим подією пивної індустрії країни.

Це вже дев’ятий фестиваль, який ми проводимо, – розповідає Станіслав. – Минулоріч ми стали найбільшим пивним заходом України і за кількістю гостей, і за кількістю учасників. Нас відвідало більше 12 тисяч гостей, які випили понад 12 тисяч літрів пива. У цьому році у нас вже рекорд по учасниках – 42 пивоварні та за кількістю сортів – більше 280. Ми, якщо чесно, збилися з рахунку. Думаю, що і рекорд вдівідувачів поб’ємо.

Фото: Думская