Переможці European Beer Challenge

17 Травня 2021

European Beer Challenge
У Лондоні назвали імена переможців конкурсу European Beer Challenge. Пиво з 39 країн оцінювало журі, до складу якого увійшли: представники провідних європейських компаній – рітейлерів, дистриб’юторів та оптовиків.

Всього було вручено більше 240 нагород – бронзових, срібних, золотих і подвійних золотих. «Подвійне золото» в категорії траппістських блондів отримав Blond Chessie Dubbel американської Vizsla Brewing, найкращим квадрюплем назвали бельгійський Leffe Ambrée.

Подвійні золоті нагороди в категорії «Американський IPA» отримали Davoser Craft Beer IPA (Швейцарія), Varionica Deep Dive IPA (Хорватія) і Waldhaus Hopfensturm (Німеччина).

У категорії APA подвійним золотом відзначили Pola Del Pub American Pale Ale з Колумбії, а кращим американським пшеничним пивом в американському стилі назвали De Flurkbrouwers.

Подвійним золотом в категорії «Вайцен» відзначили німецький Waldhaus Schwarzwald Weisse і Seven Bro7hers Watermelon Wheat Beer з Британії.

Серед тріплів найвищу нагороду отримали британський Frome Brewing You Can Call Me V і бельгійські Tripel Karmeliet, Tripel Kanunnik і MAK Es Pruuve.

У категорії «Сессійний IPA» подвійне золото журі присудило французькому La Cristal IPA du Mont Blanc і Hey Joe Session IPA з ПАР.

У категорії NEIPA вищими нагородами відзначили американський Societe Bulbous Flowers і Ulfey від ісландської Borg Brugghus.

Організатори конкурсу приймають заявки на участь в 2022 році. До 17 травня можна зареєструватися за зниженою ціною – 150 фунтів за продукт. Надіслати пиво на конкурс потрібно буде в березні 2022 року. До участі запрошують всі пивоварні.