Премія «Пальмова Гілка» визначить кращу ресторанну концепцію України

15 Квітня 2019

Премія
Щорічно за статус кращої ресторанної концепції змагаються ресторани Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу та Росії, а в недалекому майбутньому — Ірландії, Туреччини. Історія української Пальмової Гілки починається з 2016 року. Цього року прийом заявок Премії (long list) триває до 16 квітня. Оголошення 12 фіналістів (short list) відбудеться 19 квітня, а церемонія премії та голосування (обрання трьох переможців).

Премія «Пальмова Гілка» за кращу ресторанну концепцію була заснована у Франції в 1993 році Даніелем Мажонші (засновником ресторанної мережі Chantegrill та ресторану Mundaka). Щорічно її вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером. Офіційно Leaders Club Ukraine є підрозділом Leaders Club International. LCI і є тією організацією, яка володіє правами на конкурс.

Відбір учасників конкурсу в long list відбувається за допомогою анкетування. Нові ресторани / бари / кафе / вагончики заповнюють анкету і, якщо всі умови дотримані, потрапляють в список учасників.

Основними критеріями для участі в конкурсі «Пальмова Гілка» є:
Дата відкриття в період не раніше 1 грудня 2017 року і не пізніше 31 січня 2019;
Креативність та оригінальність концепції;
Швидка окупність проекту;
Можливість тиражування концепції;
Нові тенденції;
Дизайн і атмосфера;
Адекватна кадрова політика.

Кількість номінантів в long list не обмежено. Відбіром фіналістів займається LCU і запрошена експертна рада. Було прийнято рішення, що в short list ввійдуть 12 концепцій, найбільш сильних, яскравих і ті, які максимально відповідають критеріям Премії.

Трьох переможців визначать на церемонії «Пальмової Гілки» самі учасники церемонії, представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти.

На церемонії загалу будуть представлені всі 12 концепцій. Демонстрація буде відбуватися на сцені, де буде представлено відео-сюжет про кожен заклад (не більше трьох хвилин), а також власник дасть відповіді на три запитання ведучих. Після цього всі присутні на церемонії отримають аркуші для голосування, де будуть перераховані всі 12 номінантів. Потрібно буде поставити біля концепцій — фаворитів цифри. Одиниця означатиме «Золота Пальмова Гілка», двійка – «Срібна» і трійка – «Бронзова». Відбудеться підрахунок голосів і за його підсумком будуть оголошені переможці. Ресторан-переможець буде представляти Україну на Міжнародній «Пальмовій Гілці».

Відзначимо, до long list Премії увійшли й заклади пивної тематики – це «Katran Brewery» (Бердянськ), DAF PUB craft beer & whiskey (Харків).  З повним переліком номінантів та детальними умовами участі можна ознайомитися ТУТ.