Темне пиво – хедлайнер дев’ятого фестивалю Craft Beer & Vinyl Music Festival

14 Вересня 2021

Craft Beer & Vinyl Music Festival

Розмаїття портерів і стаутів від більше 60-ти пивоварень  зі всієї  України та з-за кордону,  а ще драйвова музика, ярмарок вінілів і фудкорти – усе це про дев’ятий фестиваль Craft Beer & Vinyl Music Festival. Традиційно інформаційними партнерами  фестивалю  стали  журнал і сайт Beer.Technologies&Innovations. Журналісти поспілкувались з пивоварами і скуштували пивні новинки.

За кілька годин до початку фестивалю відбулась галузева конференція, під час якої пивовари Юрій Заставний («Театр пива «Правда»), Дмитро Некрасов (FDB) презентували діяльність  ГС «Незалежні броварні України», пивовар Євгеній Біліченко поділився досвідом запуску пивоварні «Дідько»,  про маркетинг і просування розповів співзасновник пивоварні 2085 Назар Дребот. Родзинкою став виступ Szymon Urb представникика пивоварні Brasserie de la Senne, яка розташована в центрі  Брюсселя й експортує пиво до 15 країн. Szymon розповів про пабну культуру, перебудову пивного ринку Бельгії і секрети стабільності.

Також учасникам директор компанії  Concept Glass Юлія Васильчук і президент Всеукраїнської асоціаціації гастрономічного туризму Олексій Волков  презентували пивний паспорт Beer Passion. Детальніше про це читайте на сторінках журналу Beer. Technologies&Innovations №21-22.

За традицією, «Театр пива «Правда» оголошує стиль пива, в якому колегам пропонують позмагатися в майстерності. Стилем осіннього фесту стало  темне пиво.

Посмакувати розмаїттям сортів, якими пригощали пивоварні у Львові, а тим більше, про всі розповісти – завдання не з легких, тут однією статтею не обійдеться. Пивовари приємно вражали як і класикою, так й експериментами.

Свій першоквітневий жарт втілити у реальність вирішила львівська пивоварня Kumpel.

На цей фестиваль ми привезли дві новинки. Легкий сухий портер «Крумпель», зварений спеціально під челендж  фесту «темне пиво з української сировини». Для варки цього пива ми використали картоплю і мукачівський світлий солод. Другий сорт – Western IPA, охмелений ІРА хмелями Centennial i Amarillo.  Це в міру гірке та насичене пиво, – розповідає пивовар Kumpel  Тарас Фалик.

Скуштували учасники фестивалю і стаут від пивоварні Volta.

Sweet Baby Jesus Imperial Pastry – cолодкий Імперець з керобом, тонка, чорною смородиною та ваніллю. Це пейстрі стаут, – коментує засновник пивоварного проєкту Volta Михайло Платонов.

Ale Point Brewery теж презентувала своє темне пиво – Special Schwarzbier «Копчене» з лінійки «Modern».

В ароматі відчувається глибокий і багатий солодовий аромат, який добре поєднується з нотами диму та багаття. Смак димно-житній з нотами копчених сухофруктів. Fruit Weissbier «CHERRY» – лабік з лінійки «Marginal-2021». Дегустуючи пиво,  ви відчуєте смак вишневого соку з легкою кислинкою, а у післясмку відкриють вівсяні пластівці, – розповідає головний пивовар Ale Point Brewery Олексій Калініченко.

Про смачні новинки детальніше на сторінках журналу Beer. Technologies&Innovations №21-22!

Організатори вже оголосили ювілейний десятий Craft Beer & Vinyl Music Festival, який відбудеться 13-15 травня 2022 року.