Третій Craft Beer & Vinyl Music Festival у Львові: крафтове пиво, платівки, пивна його і ще багато всього!

08 Травня 2018

Події
4-6 травня у Львові Craft Beer & Vinyl Music Festival відкрив пивний фестивальний сезон в Україні. Цього року фестиваль зайняв всю територію FESTrepublic – колишній завод «Галичскло», та зібрав вдвічі більше учасників – 35 крафтових пивоварень та 10 домашніх, приїхали і виробники сидру. У великому пабі, що відкрили у «10 корпусі», можна було спробувати імпортне пиво.

Відзначимо, вперше домашні пивовари взяли участь у Craft Beer & Vinyl Music Festival. Ідея запросити їх фактично є декларацією позиції фестивалю, його відповіддю великим компаніям, що виготовляють «масове» пиво, заявила організатор Ляна Мицько в інтерв’ю zaxid.net.

 

Загалом фестиваль зібрав більше 10 тисяч гостей за три дні, які встигли скуштувати більше 100 сортів пива. Окрім органолептичних задоволень, можна було прокачати свою культуру споживання та значно збагатити знання з теми пивоваріння у лекторії. Про культуру пивоваріння читав лекцію Юрій Заставний («Правда», Львів»), про культуру споживання – Алекс Седов (Black/Red Door, Харків).

Особливими гостями стали проекти «Ukraїner» та INDIE TRIPS, які показали свої відеоісторії про «крафтові мандри» Україною.

Рідкісна нагода почути думку професіоналів про те, чим пригощають відвідувачів фестивалю їхні колеги, випала у другий день фесту в рамках відвертого публічного обговорення представленого на фестивалі пива.

На фудкортах пригощали 16 львівських ресторанів: кавою, морозивом, бургерами та іншою вуличною їжею.

Для поціновувачів вінілу влаштували ярмарку з 39 столів, послухати платівки можна було поряд у спеціальних кімнатах.

Розважали чотири музичні локації: на даху, на вулиці, в «10 корпусі», а також нічна сцена. Хедлайнерами стали київський рок-н-рольний гурт Руки’в Брюки та фольк-колективів HUDAKI Village Band.

Найвитриваліші поціновувачі крафту займалися пивною йогою, брали участь у забігу та велозаїзді. До речі, тренування з пивної йоги стало першим публічним в Україні. Асани треба було виконувати із пляшкою пива в руці.