У Польщі відбудеться виставка Poznań Beer Expo і конкурс пива й сидрів Greater Poland

12 Березня 2021

Пивні події
28-29 травня 2021 року в польському місті Познань пройде Poznań Beer Expo (Poznańskie Targi Piwne). З 2013 року виставка-фестиваль збирає любителів пива, домашніх і професійних пивоварів.

На виставці можна буде продегустувати польські та закордонні сорти пива і познайомитися з новинками сировини і обладнання. Також буде організовано Street Food Spot, де свої страви представлять місцеві ресторани.

В рамках виставки пройде церемонія нагородження переможців конкурсу Greater Poland, в якому можуть взяти участь професійні і домашні пивовари і виробники сидрів, а також дизайнери етикеток. У конкурсі дизайну можуть взяти участь як вже реалізовані і наявні на ринку етикетки, так і концептуальні проєкти.

Конкурс пива й сидрів проходить вдруге, цього року організатори вирішили зробити його міжнародним і запрошують до участі виробників та домашніх пивоварів з усього світу. Зразки пива приймаються до 9 квітня. Конкурсні дегустації пройдуть 23 і 24 квітня, а переможців оголосять 28 травня. Будуть визначені абсолютні переможці, а також кращі сорти в двох десятках номінацій за різними стилями пива. На переможців чекають призи від спонсорів. Кращих домашніх пивоварів нагородять варінням пива за їхньою рецептурою.

У 2019 кращим пивом на конкурсі був визнаний барлівайн Full Contact від місцевої пивоварні Browar Kingpin. Друге місце зайняв Porter, зварений щецинською пивоварнею Browar Wyszak, а третє – Grejpfrut Liczi пивоварні Browar Sady.