У Полтаві підвели підсумки конкурсу мініпивоварень «Грані якості – 2019»

02 Червня 2019

Конкурс
21-23 травня у полтавській пивоварні «BEER HOUSE» відбулося Свято крафтового пива, яке завершилося церемонією нагородження учасників та переможців V Всеукраїнського професійного конкурсу серед мініпідприємств пиво-безалкогольної галузі «Грані якості – 2019».

На конкурс  були представлені  зразки пива в наступних номінаціях: світле; пшеничне; напівтемне; темне; спеціальне. Вся продукція  відповідала нормативно-технічній документації і порадувала  експертів високою  якістю, розширенням асортименту, оригінальністю  рецептур, і як наслідок, відповідністю та гармонійною злагодженістю органолептичних показників, а також мікробіологічною чистотою  представлених  зразків. Про це повідомляє компанія «УКРПИВО».

Експерти оцінили кожний зразок, і за результатами комісія визначила  переможців V Всеукраїнського  професійного  конкурсу  «Грані якості – 2019».  Церемонія нагородження проходила в кращих традиціях української культури на Полтавщині з Миколою Гоголем та Солохою.

Спеціальними  нагородами в номінації « Успішний дебют» за високу якість продукції , підтверджену золотими медалями, були відзначені: ТОВ «Укрторгком», ТОВ «Компанія «Успіх», ПП Цюпак Павло Ярославович. Нагородами «За високу майстерність» відзначено пивоварню «BEER  HOUSE», Хотянівську броварню Hott’s, ФОП Глазунова Катерина Олександрівна.

«ГРАН-ПРІ»  конкурсу в цьому році виборов ТОВ «Волинський Бровар»! Цій же пивоварні дісталася нагорода за «Кращий дизайн зовнішнього оформлення». В номінації «КРАЩИЙ ПИВОВАР» перемогу здобули Василь Мотрук та Євген Синиця!

ПрАТ"УКРПИВО" V Всеукраїнський професійний конкурс "Грані якості- 2019" м. Полтава

Опубліковано Женею Маськом Середа, 12 червня 2019 р.