Українсько-польський колаб завоював золоту медаль на Brussels Beer Challenge 2020!

30 Листопада 2020

Переможне
Brussels Beer Challenge – міжнародний дегустаційний конкурс пива, який щорічно організовують в Бельгії. Дев’ятий конкурс пройшов  з 26 жовтня по 6 листопада в Брюсселі. Найкращим пивом обрали «Friend or Foe?», зварений поляками Browar Rockmill спільно з українською пивоварнею Дідько.

За словами організаторів, цього року в Брюссельському пивному змаганні взяли участь 1500 сортів пива, ураховуючи корона вірусну кризу, це досить багато. Географія конкурсу розширилась:  пивоварні подали  свої зразки з 36 країн.

Бельгія зберегла своє лідерство, отримавши 79 нагород, за нею  йдуть США (31), Італія (30), Нідерланди (23), Бразилія (16), Франція (13), Канада (10) та Китай (9). Найпопулярнішими категоріями стали: «Belgian Tripe’l» (71), «Belgian Witbier» (46) and «Herb» and spice (44). На підйомі NEIPA,  безалкогольне та слабоалкогольне пиво. Ознайомитись зі списком переможців.

Золото в категорії Flavoured beer здобуло пиво «Friend or Foe?» –  високощільний імператорський стаут з додаванням торф’яного солоду. Це торф’яний колаб української Дідько та польської Browar Rockmill пивоварень.

– Після виграшу золота у  категорії Flavoured beer «Friend or Foe?», створене у співпраці з друзями з української пивоварні Дідько, отримало також  нагороду Best of Show за  найкраще пиво на відомому Brussels Beer Challenge! Це велика честь, якою ми надзвичайно пишаємось.  До того ж, це перше польське пиво в історії цього престижного змагання, яке виграло головний приз, – діляться представники польської пивоварні Browar Rockmill.