Зустрічайте новий smart-фестиваль українських броварів – ЖОВТЕНЬ FEST у Києві

12 Вересня 2018

Подія
29-30 вересня 2018 року у KyivExpoPlaza вперше в Україні відбудеться ЖОВТЕНЬ FEST – сміливий мультиформатний драйвовий пивний фестиваль, який об’єднає кращих українських броварів та шанувальників вишуканих сортів пінного! Локація – 7 000 кв. м.
ЖОВТЕНЬ FEST – це не про пиво, а про творчість, що виражена у філософії крафтового пивоваріння та є обєднуючою для тисяч прихильників крафту.
ЖОВТЕНЬ FEST – це про екологічність та апсайклінг, виважене споживання та цінність дружнього спілкування!
ЖОВТЕНЬ FEST – це розумний фестиваль, який поєднує інтелектуальну складову з гумором, культурним єднанням та особливою friendly-атмосферою!
Ідея
Добрі пивні фестивалі восени традиційно є очікуваними серед українців. Проте фестивальна аудиторія поступово втрачає інтерес до суто гастрономічного моно-формату. Поєднання якісної гастрономічної пивної компоненти із драйвом, розвагами та ретельно відібраним лайн-апом народжує фестивалі покоління FUN!
Запрошуємо Вас разом з новою креативною командою KYIV FUN та проектом ЖОВТЕНЬ FEST зробити крок до подальшого розвитку сфери розваг в Україні та генерування нових бізнес-можливостей для партнерів!
Для тих, хто любить крафтове пиво та обирає фестивалі як найкращий формат відпочинку, організатори розповідають про фестиваль так:
  • ДЕСЯТКИ СОРТІВ КРАФТОВОГО ПИВА та ПОТУЖНИЙ КОНЦЕРТНИЙ LINE-UP!
  • РОЗФІГАЧЕЧНА ЛОКАЦІЯ ТА ІРОНІЧНИЙ ВИТВЕРЕЗУВАЧ!
  • DIRTY GIRLS SHOW ТА OKTOBERFЕST В ONLINE-ФОРМАТІ!
  • ПИВНИЙ ЛЕКТОРІЙ ТА МЕГА ФОТО ЗОНИ!
  • ЦЕ БУДЕ НАЙКРУТІШИЙ ВАРІАНТ ВІДПОЧИНКУ НА 29-30 ВЕРЕСНЯ 2018-ГО!

Дізнатися більше про подію та купити квитки можна тут: https://zhovtenfest.com/pro-zhovten-fest