myBeviale.com: платформа цифрового діалогу для індустрії напоїв

05 Листопада 2020

BrauBeviale
З 10 по 12 листопада myBeviale.com стане віртуальним майданчиком для програми BrauBeviale. Триденна програма включатиме близько 100 перемовин, презентацій та сесій у прямому ефірі, і має на меті залучити до нової платформи любителів напоїв, експертів та керівників галузі.

Нова платформа цифрового діалогу ще більше спрощує взаємодію з членами спільноти напоїв, пошук відповідних фахівців та спільну роботу над вирішенням проблем. Протягом усього року myBeviale.com буде пропонувати інформацію про продукцію та рішення постачальників-учасників, віртуальні презентації, семінари та дискусійні панелі, галузеві новини та спеціалізовані публікації різних компаній. Одним із основних елементів myBeviale.com є цілеспрямована мережева функція, яка дозволяє всім учасникам платформи взаємодіяти між собою. Реєстрація безкоштовна.

Платформа поділена на п’ять різних зон. Після реєстрації користувачі матимуть доступ до всіх функцій.
У розділі «Продукти та рішення» ви можете отримати доступ до вичерпної бази даних рішень для галузі напоїв, яка охоплює такі аспекти: виробництво, розлив, упаковка або маркетинг. Використовуючи надані фільтри, ви можете швидко знайти найбільш відповідних постачальників для вашого конкретного завдання. Потім просто натисніть, щоб домовитись про зустріч.

У розділі «Компанії» ви знайдете  інформацію про компанії та організації цього сектору, включаючи стартапи, асоціації та основних гравців, а також деталі відповідних контактів. Тут також легко організувати розмову з цікавими вам колегами в будь-який час за допомогою чату чи відеодзвінка.

Історії – це розділ журналу myBeviale.com, який об’єднує новини галузі, звіти користувачів, технічні документи та новини компаній із виробництва напоїв. Читачі можуть переглядати статті та отримувати інформацію та натхнення. Якщо ви шукаєте знання та цікаві презентації, вирушайте до зони дій, де протягом усього року ви можете відкрити поточні та заархівовані презентації або дискусійні панелі.

З 10 по 12 листопада, організатори обіцяють  насичену програму.  Шість тематичних блоків у рамках розгорнутої програми BrauBeviale @stage забезпечують обмін знаннями.

Відвідайте ярмарки на myBeviale.com Launch Days

З 10 по 12 листопада 2020 року нова платформа myBeviale.com відіграватиме досить особливу роль як віртуальне місце для програми форуму BrauBeviale @stage, яка спочатку планувалась на виїзну подію в Нюрнберзі. Основні моменти запланованої програми на місцях – презентації, дискусійні панелі та церемонії нагородження – тепер доступні на платформі, тому вся спільнота напоїв зможе віртуально відвідувати їх.

Наприклад, ви зможете долучитися до урочистостей на церемонії нагородження European Beer Star, одного з найпрестижніших пивних змагань у всьому світі, переможець буде оголошений у прямому ефірі. Навіть за особливих обставин цього року відвідувачі не пропустять популярні дегустації Craft Drinks, оскільки обрані делікатеси можна замовити додому.

Презентації також охоплюють широкий спектр тем. Багато тем будуть зосереджені на питанні майбутньої життєздатності сектору. Партнерами на заході є Private Brauereien Bayern (Баварська асоціація приватних пивоварних заводів), почесний спонсор BrauBeviale, VLB – Берлінський науково-дослідний інститут пивоваріння, Doemens Academy, Bayern Design, BV-BFGH (Асоціація німецьких оптовиків) , Всесвітня організація з упаковки, BVE (Федерація німецької харчової та промисловості), SGS Fresenius та багато інших.

Просто зареєструйтесь безкоштовно вже зараз!
Повна програма стартових днів з 10 по 12 листопада 2020 року доступна на веб-сайті www.mybeviale.com. Тут ви також можете зареєструватися. Якщо ви хочете бути в курсі останніх подій, підпишіться на розсилку за адресою: www.braubeviale.de/en/newsletter

Занотовуйте: BrauBeviale 2022 – 2024
BrauBeviale 2022: 8 – 10 листопада 2022
BrauBeviale 2023: 14-16 листопада 2023
BrauBeviale 2024: 12 – 14 листопада 2024