Контакти

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ «ПИВО. ТЕХНОЛОГІІ ТА ІННОВАЦІЇ»
www.beertechdrinks.com

Проєкт «ПИВО. Технології та Інновації» адресований фахівцям галузі пивоваріння – власникам, керівникам і фахівцям пивоварних заводів, ресторанів-пивоварень, міні- і мікропівоварень, солодових виробництв, агрофірм, що спеціалізуються на вирощуванні хмелю, домашнім пивоварам-любителям, а також всім, хто любить пиво і цікавиться його сортами, особливостями виробництва та технологіями, – в Україні і світі.

Складові проєкту – друкований журнал Beer. Technologies&Innovations – 6000 екз., cайт beertechdrinks.com – 250-300 відвідувань/день, тематична сторінка «Пиво. Технології та Інновації» https://www.facebook.com/techdrinks.info/ і група Craft Beer Forum https://www.facebook.com/groups/343491719571769/, електронна газета «Пиво. Технології та Інновації» – більше 10 000 адрес.  Мета проєкту – найбільш повне інформування про сучасні тенденції в світі пива, про розвиток унікальних крафтових виробництв, а також просування сучасних технологій і поширення передового досвіду для створення високоякісних напоїв, популяризація пива як здорового продукту, пропаганда культури свідомого споживання пива.

Портал beertechdrinks.com є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників галузей пивоваріння, хмелярства, виробництва солоду, інгредієнтів та допоміжних матеріалів, обладнання для пива країн всього світу. Проєкт «ПИВО. Технології та Інновації» є інформаційним партнером найбільших міжнародних виставок обладнання, технологій, харчових і аграрних виробництв в країнах Європи і світу.

Головне завдання проєкту – сприяння компаніям – виробникам пива, сировини і обладнання для пивоваріння, – в популяризації їх продукції на ринку України і світу, налагодженні зв’язків з потенційними покупцями, новими партнерами, постачальниками, торговими і ресторанними мережами та дистриб’юторськими компаніями.

Пропонуємо Вам публікації новин, повідомлень про події, прес-релізів компаній. Ми розміщуємо на сайті інтерв’ю ключових особистостей ринку пива, новини про нові сорти пива, про життєдіяльність пивоварень, інформаційні повідомлення про впровадження інновацій у виробництво, наукові статті про передові технології, залучаємо до консультування на актуальні теми кращих фахівців з пивоваріння і т.д.

Реклама на cайті beertechdrinks.com і в друкованому журналі Beer. Technologies&Innovationsце гарантія вашого успіху на ринку пива і напоїв!

Увага! Триває акція на придбання друкованих журналів «Технології та Інновації» за попередні роки.

КОНТАКТИ:

Редактор – Марина Захарчук, +38 097 174 92 69, beertechdrinks@gmail.com,

Реклама: Анна Панкратенкова, +38 097 75 925 83,
+38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.comdrinksgallery@ukr.net

Передплата: Лариса Товкач, +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Засновник/головний редактор – Катерина Конєва, kateryna.koneva@gmail.com

Директор – Надія Ящук, rnadia@ukr.net

У вас є запитання, побажання, пропозиції? Звертайтеся!

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

  1. Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
  2. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?

  1. Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
  2. Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
  3. Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.