Спільна ініціатива ТМ Львівське та національної збірної України з футболу. Відтепер кожен голос за "Лева матчу" – це допомога українцям

Національна збірна з футболу, не зважаючи ні на що, повертається на футбольне поле, щоб у матчах плей-офф вибороти право зіграти на Чемпіонаті світу. Разом зі збірною повертається і номінація “Лев Матчу”, але відтепер й у статусі благодійного…

Читати далі

Музей «Львіварня» відновив роботу з 2 квітня

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» відновлює роботу 2 квітня. Частина доходу від продажу квитків буде перерахована на гуманітарну підтримку Львова.

“Львів став прихистком для десятків тисяч українців,…

Читати далі

Цифра місяця: обсяг виробництва пива скоротися, солоду зріс

Згідно з повідомленням генерального директора ПрАТ «Укрпиво» Коренькової Г.М., експертна оцінка  обсягу виробництва  пива по Україні (крім  пива безалкогольного з у<...

Читати далі

У квітні BJCP може визнати новий стиль - Ukrainian Golden Ale

Громадська спілка «Незалежні пивоварні України» надіслала заявку на реєстрацію до BJCP Ukrainian Golden Ale. У квітні BJCP днадасть відповідь щодо нового стилю. Про це повідомила українська сертифікована пивна суддя та сомельє Лана Світанкова у мережі Facebook.

Читати далі

Технолог пивоварни First Dnipro Brewery Дмитрий Некрасов: Мы постоянно работаем над экономической составляющей нашего пива

Один из основателей ассоциации «Незалежні броварні України», мастер-пивовар, технолог пивоварни First Dnipro Brewery Дмитрий Некрасов не привык останавливаться. За одной покоренной вершиной он всегда видит следующую и без привала идет к ней. Именно поэтому с ним всегда интересно разговаривать – об апгрейде First Dnipro Brewery, планах пивоварни, сложностях выхода на зарубежный рынок, фобиях любителей пива, правильном отношении к пивному приложению UNTAPPD, проблемах дегустационных конкурсов в Украине.

Читати далі

Тенденції у пивоварінні, за якими варто стежити в 2022 році

Адаптація до коронакризи, акцизні виклики і маркетинг. Журналісти Beer.T&I project розпитали в експертів пивного ринку про тенденції, які домінуватимуть упродовж 2022 року.

Читати далі

Підсумки 2021 року: обсяг виробництва пива і солоду скоротився

Згідно з повідомленням генерального директора ПрАТ «Укрпиво» Коренькової Г.М. експертна оцінка обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об. % ) за 12 місяців 2021 року – 170,5 млн.дал, або становить 95,0 % до аналогічного періоду 2020 року, та виробництво солоду – 218 500 тонн, що становить 81,5 % до аналогічного періоду 2020 року.

Читати далі

Цифра місяця: обсяг виробництва пива і солоду за 11 місяців 2021 року

Згідно з повідомленням генерального директора ПрАТ «Укрпиво» Коренькової Г.М. експертна оцінка  обсягу виробництва  пива по Україні (крім  пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об. % ) за  11 місяців  2021 року – 156,6 млн.дал, або становить 93,9 % до аналогічного періоду  2020 року.

Виробництво солоду – 195 577,3 тонн, що становить 80,4 % до аналогічного періоду  2020 року. 

Читати далі

Цифра місяця: обсяг виробництва пива і солоду за 10 місяців 2021 року

Згідно з повідомленням генерального директора ПрАТ «Укрпиво» Коренькової Г.М. експертна оцінка  обсягу виробництва  пива по Україні (крім  пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об. %) за  10 місяців  2021 року – 145,6 млн.дал, або становить 93,9 % до аналогічного періоду  2020 року  та виробництво солоду – 178 731 тонн, що становить 81,1 % до аналогічного періоду  2020 року.

Читати далі

Bartik Вeer: карпатське пиво, зварене на гірській воді

Західна Україна, туристичний Буковель, місце, яке відвідують десятки тисяч туристів. Саме тут у далекому 2016 році, на початку крафтової революції в Україні, з’явилася перша в курортній Поляниці (та поки що єдина!) крафтова пивоварня – Bartik Beer, пиво на якій вариться з використанням чистої карпатської води. Невдовзі ще один заклад під такою ж назвою з’явився в Івано-Франківську, а потім засновники відкрили промислову пивоварню, почали співпрацю з іншими закладами в інших містах, а також вийшли на оптовий ринок. Але про все це – поступово.

Читати далі

Крафтотворіння по-українськи: якість, творчість і контроль – такими є основні стабільного успіху сім'ї ресторанів ALTBIER

Важлива перевага крафтового пивоваріння полягає в тому, що кожна броварня у процесі розвитку проходить особливий шлях, створюючи при цьому неповторні продукти. У підсумку ж у «виграші» залишаються всі – і пивовари, котрі мають змогу експериментувати та зростати професійно, і споживачі, які отримують ексклюзивне пиво. Чудовий майданчик для становлення, розвитку та подальшої плідної праці багатьох талановитих пивоварів нині – це броварні групи компаній AltBier. Пишатися тамтешнім майстрам є чим: зараз в інтелектуальній скарбничці підприємства – близько 80 сортів пива, авторства як чеських, так і місцевих броварів. Коли маєш таку вагому базу, важливо постійно втримувати найвищий еталон якості продукції, вважає генеральний директор ГК AltBier Сергій КОВАЛЕНКО. Проте й творити броварі AltBier не припиняють.

Читати далі

Пивзавод «Рівень»: секрет успіху – витримана часом класика

«Рівень» – один із найстаріших пивзаводів України. Донедавна вважалося, що завод був заснований у 1849 році, але нещодавно був знайдений звіт волинського губернатора за 1847 рік, в якому є згадка про завод. Отож, наступного, 2022 року, «Рівень» відзначить своє 175-річчя. Шануючи свою історію, завод не зупиняється на досягнутому – постійно вдосконалює потужності та технології пивоваріння. Як результат, цьогоріч пивзавод здобув золото у категорії Pale Lager і срібло у категорії Pale Lager Special на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award-2021. Рішенням оргкомітету пивзаводу «Рівень» присудили Гран-прі конкурсу, адже два з трьох поданих зразків були визнані кращими в Україні. За лаштунки приготування переможного пива зазирнули й журналісти проєкту Beer. Technologies&Innovations.

Читати далі

Український сорт пива може потрапити до довідника BJCP!

Перша українська пивна суддя, перекладкачка і блогерка Лана Світанкова спільно з ГС «Незалежні броварні України» ініціювали створення та реєстрацію Ukrainian Golden Ale.

Читати далі

Ale Point: сучасна крафтова пивоварня родом з легендарного минулого

Нині слово «крафт» усе частіше трапляється в харчовій галузі й індустрії напоїв. Стає дедалі більше малих виробників, які на невеликих потужностях, нерідко вдаючись до ручної праці, виробляють якісну натуральну продукцію. Одна з перших крафтових пивоварень країни – харківська Ale Point, яка відстоює пивну традицію кращої харківської броварні Ігнатищева, популяризує культуру споживання пива й пропагує вживання непастеризованого і нефільтрованого пива. Засновники пивоварні наголошують, що вони взяли на себе відповідальність за виробництво високоякісного пива, яке не тільки повторює, а й додає нові яскраві фарби до кращих зразків пивоварні Ігнатищева.

Читати далі

«Качка brewery»: одеський крафт, покликаний приносити задоволення!

Як народжується успіх? Навколо цього питання досі точаться запальні дискусії, його рецепти продаються на численних курсах, а віртуальними картинками майорять стрічки соцмереж. Ми вирішили з’ясувати, з чого насправді народжується успіх, і дослідили це на прикладі одеської пивоварні «Качка Brewery», яка 2021 року увірвалася в списки переможців East European Beer Award на потужній швидкості. Адже для самих себе, молодої амбітної броварні версії ще 2020-го, відразу два золота, срібло та бронза дегустаційного конкурсу – це величезний результат. Це успіх, у якому закодоване навчання, поступовий розвиток і відпрацювання рецептур тривалістю 5 років.

Читати далі

Red Cat Brewery: рудий кіт запрошує на пиво

Виготовляти максимально якісний продукт, дивувати новинками та при цьому розраховувати лише на власні сили – саме так можна коротко схарактеризувати принципи роботи пивоварні Red Cat Brewery. Харківська броварня, котра на мить свого «народження» називалася «Пробка», вперше запропонувала споживачам крафтове пиво ще у 2012-му, якраз напередодні футбольного єврочемпіонату, що проходив в Україні. Відтоді реалії нашого життя суттєво змінилися. Еволюціонувала й броварня, у якій відбулися і модернізація, і ребрендинг. Нову назву вигадували всією командою. Відтак чотири роки тому талісманом пивоварні став рудий кіт, прототипом якого є справжній котик засновниці броварні Олександри РУДЬ. «Його всі люблять, як і нашу пивоварню», – каже головний пивовар броварні Юрій ОЛЕКСІЙОВЕЦЬ, розповідаючи про історію підприємства.

Читати далі

Назар ДРЕБОТ, 2085 brewery: «Вірю лише в науковий підхід!..»

За першою освітою він фахівець з міжнародних економічних відносин, а за покликанням – пивовар. Свій шлях у закордонному пивоварінні співзасновник пивоварні 2085 Назар ДРЕБОТ розпочав дев’ять років тому. Журналістам Beer. Technologies&Innovations пивовар розповів про те, як йому вдалося реалізувати 8 успішних пивоварних проєктів у різних країнах світу, а також про головний проєкт його життя – пивоварню 2085 brewery.

Читати далі

Remeslo brewery (Харків): шлях від мрії – до готового продукту

У когось мрія – втілення в реальність найкарколомніших проєктів, у когось – розмірений поступ уперед без рвучких рухів, без злетів і падінь, комусь же мрію формулюють обставини, які упродовж певного часу спонукають шукати виходи з конкретних ситуацій.

Читати далі