Благодійні ініціативи українських пивних закладів

23 February 2022

Благодійні ініціативи

Все більше українських  пивоварень і пивних закладів долучаються до благодійних ініціатив. Деталі у матеріалі.

Вчора київський ботл шоп The Dealer Bottle Shop у мережі Facebook  опублікував інформацію про те, що 20% від ціни бокалу пива з кранів йтиме на допомогу армії, а саме до БФ Повернись живим.

ПІДТРИМУЄМО АРМІЮ! Саме так, з перших днів Дилер – проєкт про підтримку і якщо підтримувати, то до кінця. Від сьогодні 20% від ціни бокалу пива з кранів йтиме на допомогу армії, а саме до БФ Повернись живим. Пс. Якщо вам тривожно, не потрібно бути наодинці. Ви завжди можете прийти до нас на розмову, бокал пива, сидру, комбучі та просто води. Сила в єдності. Все буде Україна!

Burning Head Brewery випустила пиво, для допомоги притулку Центр Адопції “Надія На Дім”.Домашники презентували пиво – Брета або Бретаноміцет.

У Facebook пивовари написали:

Хочемо, щоб трохи більше людей звернули увагу на тварин з притулку, допомогли, і, можливо, дали шанс на хороше життя у сім’ї. Для цього підготували лімітовану партію Brett beer.Це пиво річної витримки, що дозрівало з бретаноміцетами (дикими дріжджами). База – бельгійський золотистий ель. В підсумку отримали доволі сухе пиво з цікавим профілем, що притаманне лише бретовому пиву. Ви можете долучитись до допомоги притулку Центр Адопції “Надія На Дім” Надія на дім, обмінявши свій донат на пляшечку цього пива.

Varvar Brew уже втретє допомагає фонду Happy Paw, і випускає партію пива, яке не лише сприятиме фінансуванню проєкту, а також знайомитиме з кудлатими мешканцями притулку, які потребують домівки. Пиво потрапить не лише в крамницю пивоварні, але й на полички Сільпо і Гудвайн.

Три роки тому ми познайомилися з благодійним фондом Happy Paw. І невеликі спільні акції вже стали у нас традицією. Може ви пам’ятаєте Neverending Story Pale Ale або кроулери зі звірятами.А сьогодні подивіться на пляшку Milk Stout. Бачите милі мордочки? Ці пухнасті створіння шукають новий дім та люблячу родину. З сьогоднішнього дня їх можна буде знайти у мережах Silpo, Good Wine та на нашому сайті https://varvarbrew.com/nashe-pivo/postiyni-sorti/#beer-228. З продажу кожної такої пляшки 3 гривні підуть на допомогу хвостатим у притулках, а відсканувавши QR-код на етикетці, ви зможете дізнатися про конкретну тваринку. Наприклад про котика Заміра. Може, це доля і він чекає саме на вас? Дякуємо Happy Paw за цю ідею та щоденну допомогу пухнастим! Ви круті, – написали представники пивоварні Varvar Brew.

Пивовар Ілля Година, PZDK brew допомагає  Великомежиріцькій спеціальній школі.

Ілля створив проєкт “Душевна компанія”, мета якого –  принести частинку нашої доброти та тепла дітям.

Душевна компанія має за мету розробити та подарувати цим особливим дітям нові, якісні, стильні спортивні костюми, які будуть відшиті по індивідуальному дизайну, розробленим спільно з вихованцями інтернату. Відповідальність за виконання взяв на себе український бренд @dov_lov.

Читайте також: Медіагрупа «Технології та Інновації» і ГС «Незалежні броварні України» запрошують до участі в ХІ Форумі пивоварів і рестораторів