Музей «Львіварня» відновив роботу з 2 квітня

05 April 2022

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» відновлює роботу 2 квітня. Частина доходу від продажу квитків буде перерахована на гуманітарну підтримку Львова.

“Львів став прихистком для десятків тисяч українців, які були вимушені залишити свої домівки. Для того, щоб підтримати дух, зберегти зв’язок із атрибутами мирного життя і розповісти більше про українські традиції та культуру пивоваріння, ми вирішили відновити роботу “Львіварні” уже з 2 квітня. Музей знову буде відчинений для всіх охочих. А частину від доходу ми направимо на гуманітарну підтримку міста”, — коментує менеджерка “Львіварні” Галина Дорош.

«Львіварня» — перший в Україні сучасний інтерактивний музей пивоваріння, де представлено більше 1000 різних експонатів. Тут можна не тільки наочно дізнатися, як вариться пиво сьогодні, але й побачити старовинні знаряддя праці броварників, унікальну колекцію пивних бочок і пляшок, оригінал диплому пивовара 1796 року, рідкісні книги рецептів пінного напою, що датовані ХІХ століттям та багато іншого*.

Вартість квитків для дорослих — 100 грн, для студентів — 85 грн, для дітей — 70 грн (до 12 років вхід безкоштовний). Зверніть увагу, дітей повинні обов’язково супроводжувати дорослі.

**Хочемо зауважити, що, відповідно до розпорядження Львівської міської ради, у місті під час воєнного стану заборонений продаж алкоголю. Тому проведення дегустацій тимчасово призупинено.